Gran Canaria Travel – all inclusive služby pre klientov na Gran Canarii

🇸🇰 Vítame vás na stránke Gran Canaria Travel, ktorá, ako už sám názov hovorí, sa špecializuje najmä na služby pre klientov na Gran Canarii, ale aj na ďalších z Kanárskych ostrovov. Dovolenka na Kanárskych ostrovoch je čoraz viac obľúbená aj medzi Slovákmi. Pôsobíme priamo na ostrove Gran Canaria. Pri zabezpečovaní pobytov pre našich klientov spolupracujeme s tými najlepšími svetovými touroperátormi. Ich ponuku nájdete vo vyhľadávači. Počas pobytu na Gran Canarii máte k dispozícii pri pobytoch od nemeckých a rakúskych touroperátorov sprostredkovaných Gran Canaria Travel aj slovensky hovoriaceho zástupcu.

Gran Canaria all inclusive

Pod pojmom Gran Canaria all inclusive si väčšina predstaví hotel s all inclusive programom. Ponúkame aj iné druhy all inclusive služieb. V spolupráci s overenými partnermi vám počas vášho pobytu zabezpečíme výlety, exkurzie, vypožičanie auta a ďalšie služby. Okrem klasických pobytov vám radi pripravíme na Gran Canarii svadbu alebo zabezpečíme firemný meeting. S nami sa môžete vybrať na susedný ostrov Tenerife ale aj na rybačku na oceáne.

Hotely poznáme osobne

Opis jednotlivých hotelov nájdete obvykle priamo pri zájazdoch. Máme však pre vás pripravenú možnosť prezrieť si jednotlivé hotely na Gran Canarii v našom katalógu hotelov, ktorý obsahuje informácie na základe našej osobnej skúsenosti.

Priamo na Kanárskych ostrovoch spolupracujeme s hotelmi z hotelových sietí RIU hotels & resorts, LOPESANhotel groupBARCELÓ hotel group DUNAS hotels & reosrts, MELIÁ hotel group, H10 hotel group SERVATUR hotels & resorts . V uvedených hoteloch vám ponúkame možnosť ubytovania aj individuálne, s vlastnou dopravou. Vďaka priamej spolupráci s uvedenými hotelovými sieťami sú naše ceny dlhodobo najnižšie na trhu.

V spolupráci s hotelovými sieťami RIU hotels & resortsLOPESAN hotel group, BARCELÓ hotel group MELIÁ hotel group, H10 hotel group vám ponúkame možnosť ubytovania vo všetkých hoteloch uvedených hotelových sietí na celom svete aj individuálne, s vlastnou dopravou. Aj tu platí, že vďaka priamej spolupráci s uvedenými hotelovými sieťami sú naše ceny dlhodobo najnižšie na trhu.

Pri výbere dovolenky vám radi poradíme s výberom hotela. Možností je veľmi veľa a radi nájdeme tú, ktorá bude najviac vyhovovať vašim potrebám.

Ponuka zájazdov na Gran Canariu

Gran Canaria Travel vám sprostredkuje zájazd organizovaný niektorým z overených nemeckých touroperátorov Gulet / TUI, FTI / 5 vor Flug, Schauinsland Reisen, ITS Billa / Jahn Reisen, LMX, Alltours alebo Dertour. V prípade kúpy pobytu na Gran Canarii od niektorého z uvedených touroperátorov prostredníctvom Gran Canaria Travel, budete mať počas svojho pobytu na Gran Canarii aj slovensky hovoriaceho zástupcu.

Budeme radi, keď strávite vašu najbližšiu dovolenku na Kanárskych ostrovoch. Nie nadarmo nazývajú aj ostrovmi večnej jari alebo ostrovmi blaženosti. Stačí si len vybrať ostrov a ostatné nechajte na nás. Náš servisný tím je Vám k dispozícii v pracovných dňoch v čase od 10:00 – 14:00 hod. a od 17:00 – 21:00 hod. stredoeurópskeho času.

Zájazdy do celého sveta

V spolupráci s vyššie uvedenými nemeckými a rakúskymi partnermi vám ponúkame aj zájazdy do celého sveta. Ponuku vytvorenú na mieru vám radi zašleme. Kontaktujte nás e-mailom na adrese info@grancanariatravel.es.