Základné informácie

Hotel Bohemia Suites & Spa ***** je sofistikovaná oáza pre dospelých, ktorá je obklopená iba sopečnou krásou Gran Canarie. Tento dizajnový hotel kombinuje luxus s multifunkčným prostredím. Poloha hotela ponúka kľudné prostredie, aby si hostia mohli dopriať relax v úplnom pokoji a súkromí. V tomto elegantnom hoteli sa hostia ocitnú v prostredí, ktoré je dokonale zladené s okolím. Klienti majú možnosť vychutnať si kúpele Siam s najlepšími thajskými masážami, relaxovať v izbách inšpirovaných mandalou, občerstviť sa v okúzlujúcej reštaurácii a salóniku s úchvatným 360 ° panoramatickýcm výhľadom na Atlantický oceán a duny Maspalomas na jednej strane a hory na druhej strane. Pozornosť personálu zabezpečuje pre každého hosťa osobitný zážitok. Spojenie otvoreného bohémského prostredia a  ducha plného pozitívnej energie a šťastia je zárukou dokonalej dovolenky. Hotel Bohemia Suites & Spa ***** akceptuje iba hostí starších ako 18 rokov. Hotel odporúčame skôr mladším párom, ktoré majú záujem stráviť dovolenku v luxuse.

Oficiálna kategória: *****    Tripadvisor: 4,5   Naše hodnotenie: 5,9 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 100 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 100 m

Vybavenie hotela

Strešná reštaurácia s 360° nádherným panoramatickým výhľadom na Atlantický oceán a masív Dunas Maspalomas. Večer je otvorená aj pre verejnosť ako a-la-carte reštaurácia ponúkajúca jednu z najlepších kuchýň na ostrove. Ateliérový koktailový bar je jedinečné miesto s úchvatnými panoramatickými výhľadmi na Atlantický oceán a duny Maspalomas na jednej strane a hory na druhej strane. Ateliér je miestom, kde sa môžete zapojiť do tvorby rôznych predmetov inšpirovaných východnými kultúrami Siam SPA ponúka autentický thajský luxus na ploche 600 m². Personálponúka kúpeľné menu od pôvodných thajských masáží až po relaxačné balijské procedúry. K dispozícii je aj luxusný Hammam. SPA je otvorené aj pre nehotelových hostí. V hotelovej záhrade s kráľovskými palmami a ďalšími exotickými rastlinami je hosťom k dispozícii 20m bazén so sladkou vodou a vodnými tryskami. Občerstvenie pri bazéne ponúka Saphire pool bar. Hosťom je k dispozícii hotelové wellness centrum so suchou saunou, parným kúpeľom, ľadovou fontánou, slnečnou terasou a fitness.

Pláž

Široká prírodná pláž Playa del Inglés a pozvoľným vstupom do mora, lehátka a slnečníky za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

denné a večerné animačné programy organizované hotelom, fitness, sauna, parná sauna.

Šport a zábava za poplatok

Siam SPA, liečebné a skrášľujúce procedúry.

Doprava

 • letecká pravidelnými linkami
 • príručná batožina
 • zapísaná batožina
 • letové časy budú uvedené v pokynoch k zájazdu

Termíny zájazdov

Cenové podmienky

Cena zahŕňa

 • ubytovanie na uvedený počet nocí
 • stravovanie podľa ponuky
 • letenka vrátane zapísanej batožiny
 • letiskové a servisné poplatky
 • transfer v mieste pobytu
 • telefonická asistenčná služba CK

Cena nezahŕňa

 • komplexné cestovné poistenie

Gran Canaria

Gran CanariaOstrov Gran Canaria sa nachádza v Atlantickom oceáne približne 150 km od severozápadného pobrežia Afriky v blízkosti Obratníka raka. Vzdialenosť od juhozápadného okraja Európy je približne 1 400 km. Počet obyvateľov dosahuje 850 000, čo predstavuje približne 40% všetkých obyvateľov súostrovia Kanárske ostrovy. Veľkosť ostrova je 1 560 km2. Ostrov je kruhového tvaru s priemerom Viac

Ubytovanie

Dvojlôžková izba deluxe garden view
(28m2) Luxusne pohodlné, funkčné a štýlové izby. Okná od podlahy až po strop prenášajú tropickú scénu do interiéru a integrujú zariadený balkón úplne do zby. WIFI na celom ostrove s 4G tabletovým zariadením, vysokorýchlostný prístup k internetu, najmodernejší zábavný systém s 27 “Apple® iMac, dokovacou stanicou pre iPod, DVD / CD prehrávačom a filmom na želanie, náladový systém osvetlenia, kúpeľňové vybavenie Molton Brown®, vybavenie na prípravu čaju a kávy, welcome drink & ovocie v izbe pri príchode, denne pripravená plážová taška, vstup do wellness a fitness.
Obsaditeľnosť: XX

Dvojlôžková izba deluxe side ocean view
Rovnaké ako deluxe garden view. Bočný výhľad na oceán.
Obsaditeľnosť: XX

Dvojlôžková izba deluxe ocean view
Rovnaké ako deluxe garden view. Výhľad na oceán.
Obsaditeľnosť: XX

Junior suita garden view
(59m2) Umiestnené sú na 4. až 7. poschodí. Táto priestranná a dobre navrhnutá suita je doplnená veľkou vonkajšou terasou. Izba je rozdelená na spaciu a dennú obývaciu časť. Na terase je okrem stoličiek aj dvojlôžko na slnenie. Ostatné vybavenie ako v dvojlôžkovej izbe de luxe.
Obsaditeľnosť: XX

Junior suita ocean view
Rovnaké vybavenie ako garden view suita s terasou s výhľadom na oceán.
Obsaditeľnosť: XX

Stravovanie

Raňajky
raňajky formou bufetu

Polpenzia
raňajky formou bufetu, večere formou bufetu alebo a-la-carte Nápoje nie sú súčasťou polpenzie.