Základné informácie

MOW Vista Bonita – Gay Only Resort je jednoducho ale účelne zariadený rezort. Každá z jeho dvojlôžkových izieb má v prízemí obývaciu izbu s kuchynským kútom a toaletu. Obývacia izba vedie na terasu s priamym prístupom k bazénu alebo do záhrady. Na hornom poschodí sa nachádza spálňa a kúpeľňa. Hostia si môžu vychutnať drink v bare pri bazéne alebo relaxovať na slnečnej terase. Na streche sa nachádza slnečná terasa, ktorá ponúka výhľad do okolia. Hosťom je k dispozícii aj fínska sauna. Centrum Playa del Inglés a Meloneras, kde sa nachádza výber obchodov, barov a reštaurácií, je vzdialené 5 minút taxíkom od komplexu. Nudizmus vrámci celého objektu je povolený. Hotel MOW Vista Bonita akceptuje iba gay klientelu 18+.

Oficiálna kategória: ***    Tripadvisor: 4,5   Naše hodnotenie: 5,6 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže –- 4000 m
vzdialenosť od letiska – 35 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 1000 m (Tablero)

Vybavenie hotela

Rezort pozostáva z 20 duplexov a apartmánov. Hosťom je k dispozícii bazén (v zime vyhrievaný), slnečná terasa s lehátkami, fínska sauna. Recepcia je k dispozícii v obmedzenom čase. Jedlá sa podávajú v bare pri bazéne, v ktorom je možnosť počas dňa zakúpiť si nápoje a drobné občerstvenie alebo jedlá a la card. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

fínska sauna

Šport a zábava za poplatok

masáže, vodné športy na pláži, golf.

Doprava

 • letecká pravidelnými linkami
 • príručná batožina
 • zapísaná batožina
 • letové časy budú uvedené v pokynoch k zájazdu

Termíny zájazdov

Cenové podmienky

Cena zahŕňa

 • ubytovanie na uvedený počet nocí
 • stravovanie podľa ponuky
 • letenka vrátane zapísanej batožiny
 • letiskové a servisné poplatky
 • transfer v mieste pobytu
 • telefonická asistenčná služba CK

Cena nezahŕňa

 • komplexné cestovné poistenie

Gran Canaria

Gran CanariaOstrov Gran Canaria sa nachádza v Atlantickom oceáne približne 150 km od severozápadného pobrežia Afriky v blízkosti Obratníka raka. Vzdialenosť od juhozápadného okraja Európy je približne 1 400 km. Počet obyvateľov dosahuje 850 000, čo predstavuje približne 40% všetkých obyvateľov súostrovia Kanárske ostrovy. Veľkosť ostrova je 1 560 km2. Ostrov je kruhového tvaru s priemerom Viac

Ubytovanie

Duplex štandard
Izba duplex pozostáva z obývacej izby s kuchyňským kútom. Izba má priamy výstup na terasu s výhľadom na bazén alebo do záhrady. Kuchyňa je vybavená elektrickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, chladničkou a toustovačom. Na prvom poschodí je 1 spálňa s 1 manželskou posteľou alebo 2 samostatnými lôžkami, s vlastným balkónom s výhľadom na letovisko. K dispozícii je tiež kúpeľňa s vaňou alebo sprchou, sušičom vlasov, zrkadlom a bezplatným balíčkom na uvítanie s toaletnými potrebami. Všetky izby majú mramorové podlahy.
Obsaditeľnosť: XX

Duplex deluxe
Rovnaké vybavenie ako duplex štandard. Hostia v duplexoch Deluxe majú navyše uvítací košík s ovocím, cavou, červeným vínoa a vodou. Ďalej je hosťom k dispozícii žehlička a žehliaca doska, používanie bezpečnostnej schránky, Ipod dokovacia stanica, smart TV, klimatizácia, výber vankúšov, župan a papuče.
Obsaditeľnosť: XX

Apartmán
Tento apartmán má vlastnú terasu s výhľadom na bazén. Máobývaciu izbu s kuchyňou vybavenú elektrickou varnou doskou, rýchlovarnou kanvicou, mikrovlnnou rúrou, kávovarom, chladničkou a toustovačom. K dispozícii je bezplatné WiFi pripojenie. Spálňa je vybavená manželskou posteľou a má balkón s výhľadom na ulicu a piesočné duny.K dispozícii je kúpeľňa s vaňou so sprchou a sušičom vlasov. K dispozícii je trezor za príplatok. Upozorňujeme, že tieto apartmány sa nachádzajú nad reštauráciou a balkón spálni s výhľadom na ulicu s priemernou premávkou. Hladina hluku môže byť vyššia ako sa očakávalo počas dňa.
Obsaditeľnosť: XX

Stravovanie

Raňajky
raňajky formou bufetu