Základné informácie

Hotel Playa del Sol *** ponúka ubytovanie v moderne zariadených apartmánoch s balkónmi s výhľadom na bazén alebo záhradu. Hotel prešiel v roku 2016 rekonštrukciou. Tento komplex je určený len pre dospelých a nachádza sa v centre letoviska Playa del Inglés, 15 minút chôdze od pláže. V celom ubytovacom zariadení môžete bezplatne využívať Wi-Fi pripojenie na internet. Relaxujte na ležadlách okolo vonkajšieho bazéna a vírivky. Navštíviť môžete aj nudistickú terasu na opaľovanie, ktorá sa nachádza na streche aparthotela. Počas pobytu v hoteli Playa Del Sol sa môžete zúčastniť cvičenia vodného aerobiku alebo si doprajte masáž priamo pri bazéne. Využite aj bezplatný vstup do sauny. Komplex Playa del Sol vám ponúka vlastnú reštauráciu a bar pri bazéne. Hotel poskytuje priamy vstup do centra Yumbo s mnohými barmi, kaviarňami, reštauráciami a bohatým nočným životom. Vzhľadom na blízkosť Yumbo centra je nutné počítať so zvýšenou hlučnosťou. Aparthotel Playa del Sol *** akceptuje iba hostí starších ako 18 rokov.

Oficiálna kategória: ***    Tripadvisor: 4,0   Naše hodnotenie: 5,0 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 1 500 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 0 m (Yumbo)

 Vybavenie hotela

Hotel má 140 apartmánov na 5 poschodiach, 24 hodín recepciu, výťahy, internetové terminály (za poplatok) a bezdrôtové pripojenie k internetu v celom hoteli (v cene), 1 reštauráciu, bar pri bazéne. Vonku je k dispozícii bazén, vírivka, slnečná terasa. Na streche hotela je hosťom k dispozícii nudistická terasa. Stoličky, lehátka a slnečníky v sú závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky sú na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy ktoré sú organizované hotelom, posilňovňa, vírivka, sauna

Šport a zábava za poplatok

biliard, masáže, vodné športy na pláži, golf.

Doprava

 • letecká pravidelnými linkami
 • príručná batožina
 • zapísaná batožina
 • letové časy budú uvedené v pokynoch k zájazdu

Termíny zájazdov

Cenové podmienky

Cena zahŕňa

 • ubytovanie na uvedený počet nocí
 • stravovanie podľa ponuky
 • letenka vrátane zapísanej batožiny
 • letiskové a servisné poplatky
 • transfer v mieste pobytu
 • telefonická asistenčná služba CK

Cena nezahŕňa

 • komplexné cestovné poistenie

Gran Canaria

Gran CanariaOstrov Gran Canaria sa nachádza v Atlantickom oceáne približne 150 km od severozápadného pobrežia Afriky v blízkosti Obratníka raka. Vzdialenosť od juhozápadného okraja Európy je približne 1 400 km. Počet obyvateľov dosahuje 850 000, čo predstavuje približne 40% všetkých obyvateľov súostrovia Kanárske ostrovy. Veľkosť ostrova je 1 560 km2. Ostrov je kruhového tvaru s priemerom Viac

Ubytovanie

Apartmán
Všetky priestranné apartmány sú vybavené kuchyňou s mikrovlnnou rúrou, chladničkou a kávovarom. K dispozícii je vám kúpeľňa a obývací priestor s rozkladacou pohovkou. Za príplatok si môžete požičať TV s plochou obrazovkou a trezor.

Stravovanie

Bez stravovania