Základné informácie

Príjemný personál a kvalitný servis tvoria vynikajúcu atmosféru hotela RIU Don Miguel, ktorá vám zaručí pokojnú dovolenku v hoteli určenom len pre dospelých. Hotel ponúka rôzne aktivity, ako je stolný tenis, biliard, stolný futbal a tenis. V priebehu týždňa večery spríjemní zábavný program a živá hudba. Počas dňa môžete využiť bazén so sladkou vodou, slnečnú terasu a snack bar. Kuchyňa Gran Canaria je autentická svojou chuťou a vôňou. Bohaté bufetové stoly sú zárukou pestrej stravy počas celého pobytu. V “à la carte” reštaurácii nájdete to najlepšie z miestnej i medzinárodnej  kuchyne. K pláži v Playa del Inglés sa dostanete pohodlne pešo za 20 minút, k pláži v Maspalomas vás niekoľkokrát za deň odvezie hotelový autobus. Pokiaľ máte radi nočný život, tento hotel je určený práve pre vás, keďže sa nachádza len pár krokov od centra nočného života v Playa del Inglés – C/C Yumbo. Hotel RIU Don Miguel je určený len pre klientelu staršiu ako 18 rokov.

Oficiálna kategória: ***    Tripadvisor: 4,0   Naše hodnotenie: 5,4 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 1 500 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 100 m (Yumbo)

Vybavenie hotela

Hotel má 250 izieb na 4 poschodiach, lobby s recepciou, výťahy, internetové terminály (za poplatok) a bezdrôtové pripojenie k internetu v celom hoteli (v cene), 2 reštaurácie. Vonku je k dispozícii bazén (v zime vyhrievaný), vírivka, slnečná terasa a pool / snack barbar pri bazéne. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom posilňovňa, vírivka

Šport a zábava za poplatok

tenis, vodné športy na pláži, golf.

Gran Canaria

Gran CanariaOstrov Gran Canaria sa nachádza v Atlantickom oceáne približne 150 km od severozápadného pobrežia Afriky v blízkosti Obratníka raka. Vzdialenosť od juhozápadného okraja Európy je približne 1 400 km. Počet obyvateľov dosahuje 850 000, čo predstavuje približne 40% všetkých obyvateľov súostrovia Kanárske ostrovy. Veľkosť ostrova je 1 560 km2. Ostrov je kruhového tvaru s priemerom Viac

Ubytovanie

Dvojlôžková izba štandard
Dvojlôžkové izby (cca. 18 – 22 m2) s 2 samostatnými lôžkami (100 x 200 cm), klimatizácia centrálne riadená, dláždená podlaha, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, WiFi (za poplatok), minibar (na požiadanie, za poplatok), TV so satelitnými programami, kúpeľňa / WC, balkón s posedením.

Stravovanie

Polpenzia
raňajky a večere formou bufetu, nápoje nie sú súčasťou jedla. Neskoré raňajky (10.00 – 12.00). 1x za pobyt možnosť využiť “à la carte” reštauráciu (nutná rezervácia).