Základné informácie

Očarujúci hotel Riu Palace Oasis je považovaný za skutočnú oázu pohodlia, kde si môžete vychutnať mimoriadne exkluzívne služby. Tento luxusný komplex je obklopený parkom s rozlohou 65 000 m2, množstvom paliem a ponúka tú najlepšiu kvalitu a servis. Jeho súčasťou je bazén so sladkou vodou, slnečná terasa, vírivka, kúpele so saunou, ľadovou fontánou, parný kúpeľ, cyklónová sprcha, posilňovňa a centrum s radom rôznych spôsobov liečby  a masáží. Kuchyňa zahŕňa celý rad ovocia, zeleniny, mäsa a morských plodov. V bufetovej reštaurácii nájdete bohatý výber jedál z medzinárodnej kuchyne.  Vo večerných hodinách sa konajú pravidelné zábavné programy alebo môžete ísť na plážovú promenádu, kde nájdete bary, kaviarne a kluby. Hotel sa nachádza priamo pri pláži Maspalomas s priamym vstupom na pláž cez hotelovú záhradu.

Hotel prešiel v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou všetkých priestorov. (03 – 09 / 2018)

Hotel má 400 izieb rôznych kategórií, výťahy, bezdrôtové pripojenie k internetu vo všetkých priestoroch (v cene), 3 reštaurácie, 2 snack bary, lobby bar, denný bar a nočný bar. Vonku sú k dispozícii 3 bazény, vírivka, detský bazén, detský kútik, niekoľko slnečných terás. Stoličky, lehátka a slnečníky sú v závislosti od dostupnosti zdarma. Hostia majú k dispozícii welness centrum s parným kúpeľom, masážami (za poplatok), kaderníckym salónom (za poplatok) a fitness centrom.

Základné informácie

 • oficiálna kategória: ****
 • hodnotenie Tripadvisor: 4,5
 • hodnotenie CK Gran Canaria Travel: 5,9 / 6,0
 • vzdialenosť od pláže: 0 m
 • vzdialenosť od letiska: 35 km
 • nákupné možnosti: v okolí
 • reštaurácie a bary: v okolí
 • obchodné centrum: 0 m (Faro)

Voľný čas

Animačné denné a večerné programy organizované hotelom, wellness centrum a fitness centrum sú pre klientov k dispozícii bezplatne. Biliard, liečebné procedúry a masáže vo wellness centre, vodné športy na pláži a golf je možné využiť za poplatok.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Doprava

 • odlet z letiska Viedeň
 • letecká pravidelnými linkami
 • príručná batožina štandardných rozmerov
 • zapísaná batožina
 • odletové časy budú uvedené v pokynoch na zájazd

Termíny zájazdov

Izby k dispozícii na vyžiadanie: - dvojlôžková izba s bočným výhľadom na more - dvojlôžková izba economy s výhľadom na more - dvojlôžková izba s výhľadom do záhrady - dvojlôžková izba s vlastným vstupom do bazéna (iba pre dospleých) - rodinná izba s dvomi spálňami - juniorsuite

Cenové podmienky

Cena zahŕňa

 • ubytovanie na uvedený počet nocí
 • stravovanie podľa ponuky
 • letenka vrátane zapísanej batožiny
 • letiskové a servisné poplatky
 • transfer v mieste pobytu
 • slovenský delegát CK Gran Canaria Travel

Cena nezahŕňa

 • komplexné cestovné poistenie

Gran Canaria

Gran CanariaOstrov Gran Canaria sa nachádza v Atlantickom oceáne približne 150 km od severozápadného pobrežia Afriky v blízkosti Obratníka raka. Vzdialenosť od juhozápadného okraja Európy je približne 1 400 km. Počet obyvateľov dosahuje 850 000, čo predstavuje približne 40% všetkých obyvateľov súostrovia Kanárske ostrovy. Veľkosť ostrova je 1 560 km2. Ostrov je kruhového tvaru s priemerom Viac

Ubytovanie

Dvojlôžková izba štandard

Dvojlôžkové izby (cca. 34 m2), 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm), pohovka, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením.

Dvojlôžková izba s bočným výhľadom na oceán

Dvojlôžkové izby (cca. 34 m2), 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm) alebo queen bed (180 x 200 cm), pohovka, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením.

Dvojlôžková izba s výhľadom na oceán

Dvojlôžkové izby (cca. 34 m2), 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm) alebo queen bed (180 x 200 cm), pohovka, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením a priamym výhľadom na oceán.

Dvojlôžková izba economy s výhľadom na oceán

Dvojlôžkové izby (cca. 25 m2), queen bed (180 x 200 cm), klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením a priamym výhľadom na oceán.

Dvojlôžková izba s výhľadom do záhrady

Dvojlôžkové izby (cca. 34 m2), 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm), pohovka, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením.

Dvojlôžková izba s vlastným vstupom do bazéna (iba pre dospelých)

Dvojlôžkové izby (cca. 31 m2), 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm) alebo queen bed (180 x 200 cm), pohovka, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, terasa s posedením, lehátkami a vstupom do bazéna.

Rodinná izba

Izba s dvomi spálňami a obývacou časťou (cca. 50 m2), v každej izbe sú 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm), pohovka v obývacej časti, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením.

Junior suite

Priestranná dvojlôžková izba (cca. 46 m2), 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm), pohovka, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením.

 

Stravovanie

Raňajky

 • raňajky formou bufetu

Polpenzia

 • raňajky a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii
 • večere v tématických reštauráciách Krystal a España (nutná rezervácia miesta)
 • nápoje nie sú súčasťou polpenzie