Golf na Gran Canarii

Ostrov Gran Canaria je tretím najväčším ostrovom Kanárskych ostrovov. Má tvar obrovskej kužeľovitej hory, ktorá sa od svojho najvyššieho vrcholu Pico de la Nieves (1 949 m nm) zvažuje na všetky strany k moru. Nespočetné variácie krajiny i podnebia vyslúžili ostrovu prezývku „minikontinent”.

Na Gran Canarii sa golf hrá už viac ako 125 rokov. Prvé golfové ihrisko tu postavili Angličania ešte v roku 1891. Nestalo sa tak iba náhodou. Hráči golfu si Gran Canariu vybrali najmä preto, že sa na nej dá golf hrať vďaka priaznivému podnebiu 365 dní v roku.

V súčasnosti je na ostrove Gran Canaria osem golfových centier. Keďže sa všetky nachádzajú na území s priemerom len niekoľko desiatok kilometrov, umožňujú tak aj počas krátkeho pobytu na ostrove postupne vyskúšať jedno po druhom, a to aj bez nutnosti sťahovania sa z hotela do hotela.

Golfové ihriská na Gran Canarii sú moderné a uspokoja aj tých najnáročnejších hráčov golfu. Svoju kvalitu dokazujú aj tým, že sa tu každý rok konajú viaceré národné, ale aj medzinárodné turnaje.

Preto sme sa vám rozhodli predstaviť ako cestovná kancelária špecializujúca sa na Gran Canariu ponuku aj pre našich hráčov golfu. Pre skupiny hráčov ponúkame kompletný servis presne podľa vašich individuálnych požiadaviek. Pre ucelené skupiny zabezpečujeme pobyty v ľubovoľnom termíne. Samozrejmosťou je rezervácia času na ihriskách.

Veríme, že keď navštívite tento malý „kontinent“, zamilujete si ho ako každý z návštevníkov.

Golfové zájazdy v sezóne zima 2017 / 2018

Na zimnú sezónu máme pre vás pripravené zájazdy s dĺžkou 5 alebo 8 dní. Ubytovanie je v luxusných hoteloch siete Seaside Hotels. Vrámci pobytu sú zabezpečené aj tee times na 3-4 18-jamkových hriskách (podľa výberu) pri 5-dňovom pobyte. Pri 8-dňovom pobyte je tee times na 5 18-jamkových ihriskách vrátane Real Clube de Golf de Las Palmas, najstaršom hrisku s viac ako 125 ročnou históriou, ktoré je umiestnené na okraji krátera. Zájazdy sa uskutočnia v termínoch od 10.1.2018 – 18.3.2018. Pri objednávkach platia First moment ceny so zľavou 33% do 30.4.2017. Ceny uvedené pri zájazdoch sú publikované už vrátane zľavy.