Gran Canaria exkurzie a výlety

For informations in English, please visit our english version. 

Navštíviť tak krásny ostrov, ako je Gran Canaria a nespoznať jeho krásy, to by bol hriech. Na svete by ste dlho museli hľadať tak výnimočné miesto. Pieskové duny ako na Sahare, skalné rokliny pripomínajúce západ USA, dažďové pralesy. Kde inde by ste na tak malej rozlohe mohli vidieť všetky tieto nádhery. K tomu história, siahajúca až do obdobia pred narodím Krista. Architektúra, kde sa prelínajú budovy z čias dobýjania Ameriky až po najmodernejšie stavby. Chladiť si nohy vo vodách oceánu a v priebehu pár chvíľ sa na oceán pozerať z výšky takmer 2000 metrov. Toto je Gran Canaria. Radi vám tieto zážitky sprostredkujeme.

V našej ponuke nájdete širokú škálu výletov a exkurzií, ktoré sme pre vás pripravili v spolupráci s miestnymi partnermi. Pri výbere partnerov sme kládli dôraz na ich dlhoročné skúsenosti v danej oblasti ako aj na kvalitné referencie, ktoré nám potvrdzujú aj naši klienti. Informácie o možnostiach rezervácie nájdete na konci stránky.

Ponuka výletov

Našu ponuku sme ročlenili do niekoľkých tematických okruhov:

Vieceré aktivity je možné aj kombinovať a naplánovať si tak zaujímavý deň. Všeobcne sú takéto kombinované balíky cenovo výhodnejšie ako účasť na jednotlivých aktivitách samostatne.

Taktiež vám ponúkame aj výlety so slovenským sprievodcom. Výlety sú organizované pre malé skupiny do 4 ľudí osobným autom.

Objednávka výletov

Vašu objednávku v závislosti od subdodávateľa vieme spracovať on-line alebo off-line. Preto môže byť vaša objednávka realizovaná niekoľkými spôsobmi.

Pokiaľ si chcete svoj čas naplánovať už z domu, priamo pri jednotlivých aktivitách nájdete tlačítko s možnosťou rezervácie. Niektoré exkurzie vás automicky presunú do rezervačného centra nášho partnera, kde dokončíte svoju objednávku a uhradíte výlet alebo exkurziu. Na základe toho obdržíte voucher, potvrdzujúci vašu rezerváciu aj s pokynmi k doprave z hotela ak je súčasťou akcie.

Pokiaľ sa jedná o rezerváciu v off-line móde, budete presmerovaný na náš formulár, v ktorom vyplníte potrebné údaje a my vám na základe toho zabezpečíme rezerváciu. Po úhrade rezervačného poplatku obdržíte od nás voucher na službu. Rezervačný poplatok sa lýši v závislosti od jednotlivých partnerov. Rozdiel medzi rezervačným poplatkom a plnou cenou uhrádzate až na začiatku výletu alebo exkurzie v hotovosti.

Pokiaľ sa na dovolenku chystáte, ale nechcete si rezervovať výlety vopred, dohodnite si s nami stretnutie a najlepšie v deň príletu sa večer s vami stretneme na hoteli a predstavíme vám celú ponuku.

Pokiaľ už ste na dovolenke a rozhodli ste sa absolvovať nejaký výlet alebo exkurziu, kontaktujte nás na telefónnom čísle +421 – 917 446 793 alebo +34 – 635 232 849 alebo prostredníctvo whats-app aplikácie na čísle +34 – 635 232 849. Dohodneme si s vami stretnutie a všetko vybavíme priamo u vás na hoteli.