Gran Canaria – výlety na ťavách / camel excursions

Safari na ťavách s grilovačkou / Camel safari with barbecue

🇸🇰  Zažite deň v Camel Parku, ktorý sa nachádza 12 km od pláže Playa del Inglés, v prírodnej rezervácii Fataga. Môžete zažiť pocit Orientu v Oáze tisíc paliem. Výlet na ťavách pomedzi 300 ročné palmy ešte viac umocní vaše dojmy z jedinečnej krajiny. Budete mať možnosť navštíviť tropickú záhradu s rôznymi ovocnými stromami, ako sú papája, mango, guajava. Deti určite poteší aj prítomnosť rôznych hospodárskych zvierat. To všetko v krásnej prírodnej oáze s rozlohou 10 000 metrov štvorcových. Budete mať jedinečnú príležitosť napríklad nakŕmiť ťavy alebo stretnúť sa s Donom Gustavom, bozkávajúcou ťavou, ktorá je veľmi láskavá k ľuďom. Súčasťou parku je reštaurácia, kde bude pre vás pripravený obed formou grilu. Autentická jedáleň je zdobená starými kanárskymi poľnohospodárskymi nástrojmi. Vyzdvihneme vás pri vašom hoteli a po výlete vás doveziem naspäť.

🇬🇧  Experience the day at Camel Park, 12 km from Playa del Inglés Beach, in the Fataga Nature Reserve. You can experience the feeling of the Orient in the Oasis of a thousand palms. A camel tour between 300-year-old palm trees will further enhance your impressions of a unique country. You will be able to visit the tropical garden with various fruit trees such as papaya, mango, guajava. Children will certainly enjoy the presence of various farm animals. All this in a beautiful natural oasis of 10,000 square meters. For example, you will have a unique opportunity to feed camels or meet Don Gustav, a kissing camel that is very kind to people. The park has a restaurant where you will be prepared for lunch grill. The authentic dining room is decorated with old Canarian agricultural tools. We will pick you up at your hotel and take you back after the trip.

  • dĺźka trvania (lasting) : 4 hrs.
  • stravovanie (lunch): gril (barbecue)
  • doprava z hotela (transfer from hotel) : v cene (included)
  • mimimálny vek (minimum age): bez obmedzenia (no limit)
  • deň organizovania výletu (departure days): , utorok, štvrtok sobota (tuesday, thursday, thursday)

Vhodné oblečenie a obuv podľa ročného obdobia. V zime sa odporúča sveter alebo ľahká bunda.
Suitable clothing and footwear according to season. In winter a sweater or light jacket is recommended.

Cena za osobu (price per person):

36,- Eur * / 42,- Eur ** (dospelá osoba / adults)
18,- Eur * / 21,- Eur ** (dieťa do 10 rokov / child up to 10 years)

* Cena pri ubytovaní v hoteloch v oblasti Bahía Feliz až Meloneras (Price of accommodation in hotels in Bahía Feliz to Meloneras)
** Cena pri ubytovaní v hoteloch v oblasti Puerto Rico až Mogán (Price of accommodation in hotels in Puerto Rico to Mogán)

Kód (code): LA-CAMEL1