Golf na Gran Canarii

Ostrov Gran Canaria je tretím najväčším ostrovom Kanárskych ostrovov. Má tvar obrovskej kužeľovitej hory, ktorá sa od svojho najvyššieho vrcholu Pico de la Nieves (1 949 m nm) zvažuje na všetky strany k moru. Nespočetné variácie krajiny i podnebia vyslúžili ostrovu prezývku „minikontinent”.

Pri pobyte môžete využiť aj možnosť prenájmu golfových palíc. Nemusíte ich tak nosiť lietadlom so sebou.

Na Gran Canarii sa golf hrá už viac ako 125 rokov. Prvé golfové ihrisko tu postavili Angličania ešte v roku 1891. Nestalo sa tak iba náhodou. Hráči golfu si Gran Canariu vybrali najmä preto, že sa na nej dá golf hrať vďaka priaznivému podnebiu 365 dní v roku.

V súčasnosti je na ostrove Gran Canaria osem golfových centier. Keďže sa všetky nachádzajú na území s priemerom len niekoľko desiatok kilometrov, umožňujú tak aj počas krátkeho pobytu na ostrove postupne vyskúšať jedno po druhom, a to aj bez nutnosti sťahovania sa z hotela do hotela.

Golfové ihriská na Gran Canarii sú moderné a uspokoja aj tých najnáročnejších hráčov golfu. Svoju kvalitu dokazujú aj tým, že sa tu každý rok konajú viaceré národné, ale aj medzinárodné turnaje.

Preto sme sa vám rozhodli predstaviť ako cestovná kancelária špecializujúca sa na Gran Canariu ponuku aj pre našich hráčov golfu. Pre skupiny hráčov ponúkame kompletný servis presne podľa vašich individuálnych požiadaviek. Pre ucelené skupiny zabezpečujeme pobyty v ľubovoľnom termíne. Samozrejmosťou je rezervácia času na ihriskách.

Veríme, že keď navštívite tento malý „kontinent“, zamilujete si ho ako každý z návštevníkov.