Gran Canaria – pobytové zájazdy

Prehľad pobytových zájazdov na ostrove Gran Canaria organizovaných CK Gran Canaria Travel.

Ceny sú uvádzané za osobu pri obsadení ubytovacej jednotky dvomi dospelými osobami. Pokiaľ máte záujem cestovať s deťmi, do požiadaviek nám uveďte zloženie vašej skupiny. Po odoslaní rezervácie vás budeme z našej strany kontaktovať do 24 hodin. Prihlášku na zájazd ako aj pokyny k platbe vám zašleme v e-maili.

Ak ste rezervovali pobyt cez víkend alebo sviatok, bude Vaša objednávka spracovaná najneskôr v nasledujúci pracovný deň. Objednávka bude právoplatná až po obdržaní nášho písomného potvrdenia objednávky – zmluvy. Dovtedy si touroperátor vyhradzuje možnosť zmeny ceny, rozsahu služieb, prípadne zrušenia. Náš servisný tím je Vám k dispozícii obvykle v pracovné dni od 8,00 – do 18,00 hod.

Pokiaľ ste si nevybrali z našich zájazdov. navštívte našu stránku s ponukou partnerských rakúskych a nemeckých touroperátorov. CK Gran Canaria Travel je autorizovaným predajcom touroperátorov Thomas Cook / Neckermann, Gulet / TUI, FTI, Schauinsland Reisen, ITS Billa / Jahn Reisen a Dertour.

Viac o ostrove si môžete prečítať na stránke canaria.guide. Pokiaľ máte záujem mať prehľad o najaktuálnejších akciách na pobyty, pridajte si medzi obľúbené našu fan page na facebooku.

Pobytové zájazdy na ostrove Gran Canaria

Ceny zájazdov sú uvádzané za osobu vrátane všetkých poplatkov okrem cestovného poistenia a fakultatívnych poplatkov.