Katalóg hotelov – Fuerteventura – SBH Jandia Resort

Oficiálna kategória: ***    Tripadvisor: 3,5   Naše hodnotenie: 4,3 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Hotel sa nachádza 6 minút chôdze od pláže. Hotel SBH Jandia je plážový rezort situovaný na juhu ostrova Fuerteventura a ponúka všetko potrebné, aby ste sa tu cítili ako v skutočnom oceánskom raji. Prejdite sa po bielej pláži mesta Jandia, ktorá sa nachádza len kúsok od hotela, alebo obdivujte prírodné krásy chránenej prírodnej rezervácie Saladar de Jandia situovanej v blízkosti. Prezrite si susedné prístavné mesto Morro Jable, kde si môžete vychutnať osviežujúci nápoj s výhľadom na prístav. Nadýchajte sa tradičnej arómy aloe vera a opýtajte sa na ďalšie informácie o tejto rastline v informačnom centre. Uvoľnite sa v pokoji svojej izby a pokochajte sa krásnym výhľadom. Oddýchnite si na svojom balkóne v príjemnom morskom vánku.

Poloha hotela

  • vzdialenosť od pláže – 500 m
  • vzdialenosť od letiska – 20 km
  • nákupné možnosti – 200 m
  • reštaurácie a bary – 200 m

Ubytovanie

Izba (DZS)
Dvojlôžkové izby majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, WC, fén na vlasy) a sú vybavené centrálne riadenou klimatizáciou, SAT/TV, telefónom, minibarom a trezorom (za poplatok). Izby majú balkón alebo terasu.

Izba s výhľadom na more (DZS-OV)
rovnaké vybavenie ako DZS, balkón s výhľadom na oceán.

Apartmán (APT)
Apartmány s vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa, WC) sú tvorené obývacou miestnosťou s vybaveným kuchynským kútom, oddelenou spálňou so stropným ventilátorom a k vybaveniu patrí SAT/TV, telefón, trezor (za poplatok) a balkón alebo terasa.

Apartmán s výhľadom na more (APT-OV)
rovnaké vybavenie ako APT, balkón s výhľadom na oceán.

Vybavenie hotela

Hotelový komplex ponúka vstupnú halu s recepciou, výťahy, bar, SAT/TV, videokútik, hlavnú reštauráciu a minimarket. Súčasťou vybavenia sú dva vonkajšie bazény so sladkou vodou (jeden s možnosťou vyhrievania), bar pri bazéne a terasy na opaľovanie. Deťom je určený detský bazénik a miniklub (pre deti od 4-12 rokov).

Pláž

Kilometer dlhá pláž Playa de Jandía s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora je vzdialená asi 500 m, je možné využiť podchod pod miestnou komunikáciou. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, stolný fotbal, fitness, tenisové kurty, volejbal

Šport a zábava za poplatok

biliard, osvetlenie tenisových kurtov, vodné športy na pláži, golf

Stravovanie

All inclusive

  • raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu
  • neskoré kontinentálne raňajky
  • snacky
  • poobedňajšias káva, čaj a zákusok
  • vybrané alkoholické a nealkoholické nápoje miestnej výroby (11:00-23:00 hod.)
  • služby all inclusive je možné čerpať v časoch a na miestach určených hotelom.