Gran Canaria – Abora Continental by Lopesan ***

Moderný rodinný hotel Abora Continental vyhľadáva veľa dovolenkárov práve pre jeho polohu. Prejdete len niekoľko minút a môžete zaboriť nohy do teplého piesku alebo sa ponoriť do vôd Atlantického oceána. Kreatívne navrhnutý bazén v subtropickej záhrade ponúka príjemné osvieženie počas pobytu na hoteli. Zatiaľ čo vyodpočívate vo vírivke alebo na pohodlných lehátkach okolo bazéna, vaše deti máte stále na očiach v samostatnom bazéne. Niektorí hostia si obľúbili hotel kvôli svojej centrálnej polohe s krátkymi vzdialenosťami k nákupným a zábavným možnostiam, iní zase kvôli priestranným izbám. Pri pohľade z balkóna sa môžete kochať výhľadom na dobre udržiavanú záhradu s bazénom alebo okolím.

Hotel prešiel v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou všetkých priestorov.

Gran Canaria - Abora Continental

Gran Canaria – Abora Continental

Hotel Abora Continental by Lopesan

 • oficiálna kategória: ***
 • hodnotenie Tripadvisor: 4,1
 • hodnotenie CK Gran Canaria Travel: 5,4 / 6,0
 • vzdialenosť od pláže – 300 m
 • vzdialenosť od letiska – 25 km
 • nákupné možnosti – v okolí
 • reštaurácie a bary – v okolí
 • obchodné centrum – 200 m (Tropical)

Vybavenie hotela

Hotel má 383 izieb na 7 poschodiach. Lobby s recepciou, výťahy, Wi-Fi v celom hoteli, konferenčnú miestnosť (podľa dostupnosti a rezervácie), bufetovú reštaurácia, “Food Corner” s vonkajšou terasou. V záhrade so sviežou subtropickou vegetáciou sú k dispozícii 2 bazény (1 vyhrievaný v zime), vírivka a detský bazén, detské ihrisko, slnečné terasy s lehátkami a slnečníkmi (podľa dostupnosti), bar pri bazéne a samoobslužná stanica s nápojmi.

Ubytovanie

Dvojlôžková izba štandard

Priestranná izba s plochou 34-36 m2. Vybavená je dvoma samostatnými lôžkami, ktoré je možné premeniť na manželskú posteľ. Má balkón s výhľadom do záhrady, na hory alebo na ulicu, je vybavený satelitnou TV s plochou obrazovkou. Za poplatok je k dispozícii WiFi, minibar a trezor. K dispozícii je pohovka s posedením. V kúpeľni je sprcha, kozmetické zrkadlo a sušič vlasov.

Dvojlôžková izba economy

Rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba štandard, nevýhodnejšie umiestnenia.

Dvojlôžková izba deluxe

Rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba štandard. Nachádzajú sa na najvyššom poschodí s výhľadom na oceán. K dispozícii vankúšová služba (za poplatok). K dispozícii len pre dospelých.

Rodinná izba

Základné vybavenie rovnaké ako dvojlôžková izba štandard. Namiesto pohovky 3. posteľ s detským povlečením. K dispozícii herný stan pre deti s hrami.

Stravovanie

All inclusive

 • raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii;
 • domáce nápoje (alkoholické a nealkoholické nápoje) v hotelových baroch a reštauráciách počas dňa (10:00 – 23:00);
 • drobné občerstvenie počas dňa (11:00 – 23:00);
 • na večeru sa vyžaduje neformálne oblečenie pre pánov aj dámy.

Voľný čas

Skupinové aktivity a animačné programy organizované hotelom, posilňovňa, zábavné programy pre deti, detské ihrisko, denný zábavný program pre dospelých, večerný program, prehliadky alebo živá hudba, multifunkčné ihrisko, stolný tenis. Za poplatok: biliard, sauna, vodné športy na pláži a golf.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.