Gran Canaria – Servatur Barbados **

Apartmány sa nachádzajú v samom srdci Playa del Inglés, v blízkosti nákupného centra Yumbo. Na okolí sa nachádza množstvo reštaurácií, barov a nočných klubov. Komplex má dva bazény.

The apartments are located in the heart of Playa del Inglés, a stone’s throw from shopping centres such as Yumbo Center, restaurants, bars and nightclubs, with excellent transport communications thanks to the efficient public transport network. The complex has two pools. 

Servatur Barbados

Servatur Barbados

Servatur Barbados

  • oficiálna kategória (official category): **
  • vzdialenosť od pláže (distance from beach) – 1000 m
  • vzdialenosť od letiska (distance from the airport) – 25 km
  • nákupné možnosti (shopping opportunities) – 0 m
  • reštaurácie a bary (restaurants and bars) – 0 m
  • obchodné centrum (shopping center) – 100 m (Yumbo)

Vybavenie hotela / Hotel facilities

Komplex Servatur Barbados pozostáva 91 aparmánov s dvomi spálňami s dvoma samostatnými lôžkami v každej izbe a pohovkou v obývacej izbe. Sú vybavené kuchynkou linkou s riadom a balkónom s výhľadom do záhrady. Súčasťou rezortu je tiež solárium a zelené plochy, kde môžete relaxovať.

The Servatur Barbados resort includes 91 double apartments with two single beds in each room and a sofa in the living room. They are equipped with a kitchenette complete with tableware and a balcony overlooking the gardens. The resort also has a solarium and green areas where you can relax. 

Ubytovanie / Accommodation

Apartmán s dvomi spálňami

Priestranný apartmán s plochou 50 m2. Vybavený je dvoma samostatnými spálňami, v každej 2 samostatné lôžka, a obývacou izbou s kuchynským kútom a balkónom s výhľadom do záhrady. Kuchynský kút je vybavený varnou doskou, mikrovolnnou rúrou, rýchlovarnou konvicou a chladničkou.  Za poplatok je k dispozícii WiFi. K dispozícii je pohovka s posedením.

Two bedroom apartment

Spacious apartment of 50 m2. It is equipped with two separate bedrooms, each with 2 single beds, and a living room with kitchenette and balcony overlooking the garden. The kitchenette is equipped with a hob, microwave, kettle and fridge. WiFi is available for a fee. There is a sofa with a seating area.

Stravovanie / Catering

Bez stravy

  • v hoteli nie je poskytované stravovanie

Room only

  • the hotel does not provide catering

Voľný čas / Leisure

Skupinové aktivity a animačné programy nie sú organizované hotelom. Za poplatok: biliard.

Group activities and animation programs are not organized by the hotel. For a fee: billiards.

Pláž / Beach

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

A few kilometers long Playa del Inglés – Maspalomas beach with fine, light sand and gradual entry into the sea. Sun loungers and parasols on the beach for a fee.