Gran Canaria – Servatur Casablanca suites & spa 16+ ****

Hotel Servatur Casablanca Suites & Spa je 4-hviezdičkový hotel, ktorý vyniká exkluzívnym konceptom komfortu a moderného dizajnu. Hotel bol vytvorený pre relaxačný pobyt len pre dospelých a nachádza sa svahu v údolí Puerto Rico. V hoteli nájdete veľký gastronomický výber v reštaurácii Club & Bar a ak si chcete oddýchnuť, wellness centrum s kúpeľmi a posilňovňou je ideálnym miestom pre starostlivosť o vaše telo a myseľ (neobmedzený vstup pre hostí zdarma). K dispozícii je tiež chill-out strešná terasa s fantastickým výhľadom na Puerto Rico, kde si môžete vychutnať svoj obľúbený kokteil, opaľovať sa a relaxovať.

Hotel Servatur Casablanca Suites & Spa is a 4-star hotel which stands out for its exclusive concept of comfort and modern design. Created for a relaxing stay for adults only, the hotel is located on the right-hand hillside of the Puerto Rico Valley. At the hotel you can find a large gastronomic selection at The Club Restaurant & Bar and, if you want to relax, our Wellness Centre with spa and gym is the perfect place to take care of your body and mind (unlimited free admission for guests). Also, we have a chill-out rooftop terrace with fantastic views of Puerto Rico where you can enjoy your favourite cocktail, sunbathe and relax.

Servatur Casablanca, Puerto Rico

Servatur Casablanca, Puerto Rico

Servatur Casablanca suites & spa 16+

 • oficiálna kategória (official category): ****
 • vzdialenosť od pláže (distance from beach) – 900 m
 • vzdialenosť od letiska (distance from the airport) – 48 km
 • nákupné možnosti (shopping opportunities) – v okolí m
 • reštaurácie a bary (restaurants and bars) – v okolí m
 • obchodné centrum (shopping center) – 100 m (Mogán Mall Puerto Rico)

Vybavenie hotela / Hotel facilities

96 izieb je rozmiestnených na 8 poschodiach. Hotel má 24-hodinovú recepciu, trezor (za poplatok), prístup na internet (za poplatok), Wi-Fi (bezplatne) a obchod. K dispozícii je aj možnosť využitia TV miestnosti so satelitnou TV. Hoteloví hostia môžu bezplatne využívať lehátka pri bazéne. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii na pláži za poplatok. Okrem toho hotel ponúka práčovňu (za poplatok). Hostia môžu tiež využiť hotelové parkovisko (zdarma, v závislosti od dostupnosti).

96 rooms are spread over 8 floors. The hotel has a 24-hour front desk, a safe (for a fee), Internet access (for a fee), Wi-Fi (free) and a shop. There is also a TV room with satellite TV. Guests can make free use of the sun loungers by the pool. Sun loungers and parasols are available on the beach for a fee. In addition, the hotel offers a laundry service (surcharge). Guests can also make use of the hotel car park (free, subject to availability).

Ubytovanie / Accommodation

Príjemne zariadené izby majú jedno dvojlôžko alebo dve samostatné postele, kúpeľňu alebo sprchu / WC, sušič na vlasy, TV, trezor, kuchynský kút, klimatizáciu a terasu. Obsadenie: 2+0

Friendly rooms have one double or two single beds, bathroom or shower / WC, hairdryer, TV, safe, kitchenette, air conditioning and terrace. Capacity: 2+0

Junior suita

Izba vybavená dvoma samostatnými lôžkami spojenými do seba, integrovaná kúpeľňa, kozmetické zrkadlo, sušič vlasov, obývačka, plne vybavená kuchynka a terasa zariadená stolom a dvoma stoličkami. Vyberte si medzi Junior Suite s terasou a prístupom na solárium alebo s balkónom a výhľadom na oceán.

Junior suite

Room equipped with two single beds joined together, integrated bathroom with magnifying mirror and hairdryer, living room, fully equipped kitchenette and terrace furnished with a table and two chairs. Choose between a Junior Suite with terrace and solarium access or one with balcony and ocean views.

Superior junior suita

Izba vybavená dvoma samostatnými lôžkami spojenými do seba, integrovaná kúpeľňa, kozmetické zrkadlo, sušič vlasov, obývačka, plne vybavená kuchynka a terasa zariadená stolom a dvoma stoličkami. Všetky apartmány Superior Junior suite majú na terase vírivku a pre väčšie pohodlie si ich môžete rezervovať na poschodiach, ktoré majú väčšie balkóny a lepší výhľad na more.

Superior junior suite

Room equipped with two single beds joined together, integrated bathroom with magnifying mirror and hairdryer, living room, fully equipped kitchenette and terrace furnished with a table and two chairs. All Superior Junior Suites have a Jacuzzi on the terrace and, for extra comfort, you can book them on floors which have larger balconies and better views of the sea.

Suita

Izba vybavená dvoma samostatnými lôžkami spojenými dohromady, kúpeľňa s kozmetickým zrkadlom a sušičom vlasov, obývačka, plne vybavená kuchynka a terasa zariadená stolom a dvoma stoličkami. Majú vo vnútri hydromasážnu vaňu s výhľadom na spálňu. Zahŕňa veľký balkón s dostatkom slnka a najlepším výhľadom na more v celom hoteli.

Suite

Room equipped with two single beds joined together, bathroom with magnifying mirror and hairdryer, living room, fully equipped kitchenette and terrace furnished with a table and two chairs. They have a hydromassage tub inside with views of the bedroom. Includes a large balcony with plenty of sun and the best views of the sea in the whole hotel.

Stravovanie / Catering

Bez stravy / Raňajky / Polpenzia

Hotelová reštaurácia sa nachádza na prvom poschodí, priestor so škandinávskym avantgardným dizajnom. Vďaka jeho sklenenej záclone si môžete vychutnať krásny výhľad na bazén a chill-out oblasť, ako aj na rozmanitú a vynikajúcu kuchyňu, či už je to à la carte, bufetový štýl alebo na denné menu. Club Rooftop Chill Out sa nachádza v najvyššom poschodí hotela. Môžete si tu oddýchnuť a vychutnať si vynikajúci kokteil a fantastický výhľad na Portoriko.

 • raňajky: 7:30 – 10:30
 • večere: 18:00 do 22:00 hod.
 • gala večera (štvrtok): 19:00 hod. do 22:00 hod
 • Club Rooftop: 20:00 – 24:00 hod.
 • Pool bar: 12:00 – 18:00
 • drobné občertvenie v bare pri bazéne od 12:00 hod. do 16:00

Room only / Bed & breakfast / Half board

The hotel restaurant is located on the first floor, a space with a Scandinavian-style avant-garde design. Thanks to its glass curtain, you can enjoy beautiful views of the swimming pool and chill-out area as well as a varied and exquisite cuisine, whether it is à la carte, buffet style or on the daily menus.

 • Breakfast hours: 7.30 a.m. to 10.30 a.m.
 • Dinner hours: 6.00 p.m. to 10.00 p.m.
 • Gala dinner (Thursday): 7.00 p.m. to 10.00 p.m.
 • Club Rooftop: 8.00 p.m. to midnight
 • Pool bar: 12.00 p.m. – 6.00 p.m.
 • Snacks available from 12.00 p.m. to 4.00 p.m.

Voľný čas / Leisure

Bezplatne: wellness centrum, vírivka, posilňovňa, kupinové aktivity a animačné programy organizované hotelom.
Za poplatok: masáže, biliard.

Free: wellness, jacuzi, gym, group activities and animation programs organized by the hotel.
For a fee: masages, billiards.

Wellness

Súčasťou wellness centra je vyhrievaný bazén, bithermické sprchy, sauna, turecké kúpele a masážna vaňa na nohy. Ponúkame tiež fantastické kozmetické procedúry a masáže, ktoré musíte vyskúšať! Neobmedzený vstup pre hostí zdarma. Otvorené denne 10:00 – 18:00.

 

Wellness

Our spa circuit includes a heated swimming pool, bithermic showers, sauna, Turkish bath and footbaths. We also offer fantastic beauty treatments and massages which you have to try! Unlimited free admission for guests. Opening hours daily from 10.00 a.m. to 6.00 p.m.

Pláž / Beach

Prírodná piesočná pláž Puerto Rico. Lehátka a slnečníky za poplatok.

Natural sandy beach Puerto Rico. Sun loungers and umbrellas for a fee.