Gran Canaria – Servatur Green Beach ***

Aparthotel Servatur Green Beach sa nachádza pri pláži Patalavaca Beach, iba 5 minút od rybárskeho mesta Arguineguín a veľmi blízko k rajskej pláži Anfi del Mar. Na streche hotela si môžete vychutnať solárium s vírivkou a s krásnym výhľadom na Atlantický oceán. Vychutnajte si jedny z najlepších klimatických podmienok na svete s príjemným vánkom a nekonečnými hodinami slnka. Ak chcete byť svedkami ohromujúcich západov slnka a čo najlepšie využiť svoju dovolenku v krásnom prostredí, Servatur Green Beach je pre vás tou najlepšou voľbou.

Servatur Green Beach is located at the beachfront of Patalavaca Beach, just 5 minutes from the fishing town of Arguineguín and very close to the paradise-like beach of Anfi del Mar. On our rooftop you can enjoy a solarium with stunning views of the Atlantic Ocean. Enjoy one of the best climates in the world, with a pleasant breeze and endless hours of sun. If you want to witness stunning sunsets and make the most of your holidays in a beautiful environment, Servatur Green Beach is the best option for you.

Servatur Green Beach, Arguineguin

Servatur Green Beach, Arguineguin

Servatur Green Beach

 • oficiálna kategória (official category): ***
 • vzdialenosť od pláže (distance from beach) – 50 m
 • vzdialenosť od letiska (distance from the airport) – 35 km
 • nákupné možnosti (shopping opportunities) – 2500 m
 • reštaurácie a bary (restaurants and bars) – 2500 m
 • obchodné centrum (shopping center) – 400 m (Puerto Rico)

Vybavenie hotela / Hotel facilities

232 izieb, vstupná hala s recepciou, výťah, reštaurácia, minimarket, bazén, jacuzzi, bar pri bazéne, terasa s lehátkami a slnečníkmi zdarma.

232 rooms, lobby with reception, lift, restaurant, mini market, swimming pool, jacuzzi, pool bar, terrace with sun loungers and parasols free of charge.

Ubytovanie / Accommodation

232 plne vybavených apartmánov s priamym vstupom na bazén, balkón s čiastočným výhľadom na more, balkón s úplným výhľadom na more a apartmány na vyšších poschodiach s najlepším výhľadom na more. Všetky apartmány sú vybavené samostatnou spálňo, kuchynským kútom a obývacou časťou. Vybavenie izieb: 32 “televízor, rozkladacia pohovka, plne vybavená kuchynka, mydlo, sprchový gél a šampón, zväčšovacie zrkadlo, sušič vlasov, osušky, dažďová sprcha, celoplošné zrkadlo, terasa so stolmi a stoličkami, rýchlovarná kanvica, umývací prostiredok na riad, bezplatné Wi- Fi, medzinárodné televízne kanály (za príplatok), filmové kanály (za príplatok). Obsadenie: 2+0, 2+1, 3+0, 3+,1

232 fully equipped apartments with direct access to the swimming pool, balcony with partial sea view, balcony with full sea view and apartments on the upper floors with the best views of the sea. Room equipment: 32” TV, sofa bed, fully equipped kitchenette, soap, shower gel and shampoo, magnifying mirror, hairdryer, bath towels, rainfall shower, full-length mirror, terrace with tables and chairs, kettle, washing-up liquid, free Wi-Fi, international TV channels (surcharge), movie channels (surcharge). Capacity: 2+0, 2+,1 3+0, 3+,1

Apartmán štandard

Plne vybavené apartmány s nádherným výhľadom na more. Všetky majú jednu spálňu s oddelenými posteľami, samostatnú kuchyňu, obývaciu izbu a kúpeľňu so sprchovacím kútom. Vyberte si medzi úrovňou bazéna, čiastočným výhľadom na more, úplným výhľadom na more a najvyšším poschodím s najlepším výhľadom.

Apartmnet standard

Fully equipped apartments with spectacular sea views. All feature one bedroom with twin beds, separate kitchen, living room and bathroom with shower. Choose between pool level, partial sea views, full sea views and top floor with the best views.

Apartmán superior

Plne vybavené apartmány s nádherným výhľadom na more. Skladajú sa z jednej spálne s dvoma lôžkami, plne vybavenej samostatnej kuchyne, obývacej izby a kúpeľne so sprchovacím kútom. Ich dizajn je moderný a v spálni nájdete nasledujúce doplnky: fľašu cava a orechov pri príchode a uteráky do bazéna. Súčasťou apartmánov je aj vylepšené kuchynské vybavenie a vylepšený dizajn spálne. Hostia si môžu vybrať z nasledujúcich možností: bazén, obmedzený výhľad na more, výhľad na more a horné poschodie s najlepším výhľadom.

Apartment superior

Fully equipped apartments with spectacular sea views. They are composed of one bedroom with two beds, a fully equipped separate kitchen, a living room and a bathroom with a shower. Their design is contemporary, and the following extras can be found in the bedroom: bottle of cava and nuts on arrival, as well as pool towels. The apartments also include upgraded kitchen equipment and an improved bedroom design. Guests can choose from the following options: pool floor, limited sea view, sea view and upper floor with the best view.

Stravovanie / Catering

Bez stravy / Raňajky / Polpenzia

Reštaurácia Sunset ponúka fantastický výhľad a vynikajúcu kuchyňu pripravenú z tých najlepších produktov. Raňajkujte s nami a vychutnajte si vynikajúcu gastronómiu na večeru, ktorá kombinuje tradičnú miestnu kuchyňu s chuťou z celého sveta. Reštaurácia sa nachádza na 9. poschodí. Piano Bar, ktorý sa nachádza v reštaurácii Sunset, ponúka široký výber nápojov, ktoré si môžete vychutnať pri úchvatných okolitých výhľadoch. Máme tiež živú hudbu mnohokrát týždenne. Máte chuť na kokteil, zmrzlinu alebo sendvič? To všetko a ďalšie nájdete v bare pri bazéne.

 • raňajky: 8:00 – 10:00
 • večere: 19:00 do 21:30 hod.
 • Piano Bar: 18:00 hod. do 24:00 hod
 • bar pri bazéne: 11:00 – 18:00 hod.
 • drobné občertvenie v bare pri bazéne od 12:00 hod. do 16:00

Room only / Bed & breakfast / Half board

Sunset Restaurant offers fantastic views and an exquisite cuisine elaborated with the best products. Have breakfast with us and enjoy an exquisite gastronomy for dinner which combines traditional local cuisine with flavours from around the world. Location: 9th floor. Piano Bar, located at Sunset Restaurant, serves a large selection of drinks which you can enjoy whilst taking in the stunning surrounding views. We also have live music many times per week. Fancy a milkshake, an ice cream or a sandwich while you enjoy our outdoor swimming pool? All of this and more you can find in our Pool Bar menu.

 • Breakfast hours: 8.00 a.m. to 10.00 a.m.
 • Dinner hours: 7.00 p.m. to 9.30 p.m.
 • Piano Bar opening hours: 6.00 p.m. to midnight
 • Pool Bar opening hours: 11.00 a.m. to 6.00 p.m.
 • Snacks available from 12.00 p.m. to 4.00 p.m.

Voľný čas / Leisure

Bezplatne: skupinové aktivity a animačné programy organizované hotelom. Za poplatok: biliard.

Free: group activities and animation programs organized by the hotel. For a fee: billiards.

Pláž / Beach

Prírodná piesočná pláž Patalavaca v tesnej blízkosti hotela. Obľúbená umelo vytvorená pláž karibského typu Anfi cca 800 m, lehátka a slnečníky za poplatok.

Natural sandy beach Patalavaca very close to the hotel. Popular artificially created Caribbean beach type Anfi about 800 m, sun loungers and umbrellas for a fee.