Katalóg hotelov – Gran Canaria – Abora Catarina

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 4,0   Naše hodnotenie: 5,0 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Hotel Abora Catarina by Lopesan, pôvodne hotel IFA Catarina, sa nachádza v kľudnejšej časti obľúbeného strediska Playa del Inglés v blízkosti piesočných dún Maspalomas. Neďaleko hotela sa nachádza nákupné a zábavné centrum Cita. Dlhá piesočná pláž Playa del Inglés je vzdialená cca 900 m. Na pláž je možné dôjsť 20 minútovou prechádzkou cez piesočné duny Maspalomas vzdialené cca 100 m alebo je možné bezplatne využiť hotelový autobus, ktorý jazdí na pláž niekoľkokrát denne. Príjemný hotel Abora Catarina s ideálnou polohou je výbornou alternatívou pre strávenie dovolenky pre všetky vekové a záujmové kategórie.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 900 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 100 m (Citá)

Ubytovanie

Izba
Dvojlôžkové izby s posedením, rozloha cca 31 m2, minibar (za poplatok), klimatizácia (v letných mesiacoch), trezor (za poplatok), satelitná TV, Wi-Fi (za poplatok), telefón, vaňa / sprchový kút, WC, sušičom vlasov, zariadený balkón, výhľad do záhrady alebo na ulicu.

Vybavenie hotela

Živý hotelový rezort disponuje 402 izbami, rozmiestnenými v modernej päťposchodovej budove. Klientom je k dispozícii priestranná vstupná hala s recepciou, trezory, turistickými informáciami a lobby barom, výťahy, hlavná reštaurácia, štýlová a la carte reštaurácie (tradičné i medzinárodnej kuchyne), internetový kútik (za poplatok), WiFi pripojenie (v spoločných priestoroch zadarmo) , úschovňa batožiny, spoločenská miestnosť so satelitnou TV, konferenčné priestory (kapacita 250 osôb, moderné audiovizuálna technika), miniklub, služby lekára (za poplatok), práčovňa (za poplatok), požičovňa automobilov, masážny salón, kaderníctvo, obchodík so suvenírmi, vnútorný vyhrievaný bazén, veľký vonkajší bazén, detský bazén, vonkajšia vírivka, snack bary pri bazéne, opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky v závislosti na dostupnosti zadarmo), detské ihriská, športoviská, záhrada a parkovisko. Na streche hotela sa nachádza vyhradená zóna pre nudistov..

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom
vodný aerobik, boccia, šípk, posilňovňa, stolný tenis.

Šport a zábava za poplatok

biliard, tenis, masáže, vodné športy na pláži, golf.

Stravovanie

Polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu. Nápoje nie sú súčasťou polpenzie.

All inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu, kuchárske show, počas jedál nelako, pivo a víno, drobné občerstvenie (11.00 – 13.30), popoludňajšia káva, čaj a zákusky (15.30 – 17.00), zmrzlina (počas obeda a večere), nealkoholické a národné alkoholické nápoje v bare pri bazéne (11.00 – 23.00). Možnosť čerpania all inclusive služieb je na miestach a v časoch určených hotelom.