Katalóg hotelov – Gran Canaria – Beverly Park

Oficiálna kategória: ***    Tripadvisor: 3,2   Naše hodnotenie: 4,7 / 6,0

Playa del Inglés, hotel Beverly Park

Playa del Inglés, hotel Beverly Park

Na okraji strediska Playa del Inglés v oblasti El Veril s mnohými nákupnými a zábavnými možnosťami. Pobrežná promenáda cca 50 m. Malé nákupné centrum cca 5 minút chôdze. Centrum Playa del Inglés cca 1,5 km. Zastávka linkových autobusov (smer do Playa del Inglés i Las Palmas) v bezprostrednej blízkosti hotela.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 50 m
vzdialenosť od letiska – 25 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 100 m

Ubytovanie

dvojlôžková izba štandard
kúpeľňa s toaletou a sušičom vlasov, balkón alebo terasa, WiFi za poplatok, trezor za poplatok, satelitná televízia, telefón.

dojlôžková izba s výhľadom na more
kúpeľňa s toaletou a sušičom vlasov, balkón alebo terasa s výhľadom na more, WiFi za poplatok, trezor za poplatok, satelitná televízia, telefón.

Vybavenie hotela

469 izieb, 7 poschodí, 3 výťahy, recepcia, trezory za poplatok, reštaurácia, bar, pizzeria / snack bar, spoločenská sála, miestnosť s TV / sat., Herňa, kadernícky a kozmetický salón. Vonku 3 bazény (1 v zime vyhrievaný), jacuzzi, bar pri bazéne, osušky za poplatok. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Menšia piesočná pláž s pozvoľným vstupom do mora je oddelená pobrežnou promenádou a obslužnou komunikáciou. Dlhé piesočné pláže Playa del Inglés a San Agustín cca 20 minút chôdze po promenáde. K pláži Maspalomas premáva viacero linkových autobusov zo zastávky neďaleko hotela. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

vonkajší bazén, opaľovacie terasa, lehátka a slnečníky pri bazéne a na terase, , vírivka, animačné programy organizované hotelom

Šport a zábava za poplatok

tenisový kurt (tvrdý povrch) s umelým osvetlením, stolný tenis, biliard, minigolf, vodné športu na pláži

Stravovanie

Raňajky
raňajky formou bufetu

Polpenzia
raňajky a večere formou bufetu

All inclusive
Raňajky, obed a večera formou bufetu. Ľahký snack a zmrzlina v bare pri bazéne (12.00–16.00 hod.), káva, čaj a zákusok (16.00–17.00 hod.), vybrané nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej výroby (10.00–23.00 hod.)

Na večere sa vyžaduje neformálne oblečenie.