Katalóg hotelov – Gran Canaria – BULL Eugenia Victoria

Oficiálna kategória: ***    Tripadvisor: 4,0   Naše hodnotenie: 5,3 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Hotel Eugenia Victoria & Spa *** je elegantný 3-hviezdičkový hotel. Ak hľadáte miesto na relaxáciu a odpútanie sa od každodenných problémov, je to pravé miesto pre vás. Hotel má 400 veľkých, svetlých, elegantne zariadených izieb, ktoré boli nedávno úplne zrekonštruované. Všetky izby majú za cieľ vytvoriť atmosféru odpočinku a pohody. Hotel sa nachádza v blízkosti centra Playa del Inglés. Do presláveného obchodného centra Yumbo sa dostanete pešo za 10 minút. Pláž v Playa del Inglés je dostupná pešo za 10 minút, ale môžete využiť aj služby hotelového autobusu, ktorý premáva k pláži niekoľkokrát za deň. Súčasťou je hotela plne vybavené wellness centrum, prístupné v určitých časoch len pre dospelých, ponúkajúce príjemný večerný oddych v bazéne so sladkou vodou, fínskej saune a tureckých kúpeľoch.  Pre vyznavačov nudizmu je k dispozícii slnečná terasa na streche hotela.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 1 000 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – 100 m
reštaurácie a bary – 100 m
obchodné centrum – 700 m (Kasbah)

Ubytovanie

Junior suita
Kombinovaná obývacia izba / spálňa (cca 36 m2), 2 oddelené postele (105 x 200cm), keramická dlažba, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, posedenie, pohovka, stôl, telefón, chladnička, jedálenský stôl, WLAN / WiF, satelitný TV, vaňa alebo sprcha, WC, balkón alebo terasa s posedením.

Vybavenie hotela

Hotel má 400 izieb na 8 poschodiach, vstupnú halu s recepciou, výťahy, bar s TV so satelitným príjmom, počítačový kútik Cyber-Pub s internetovými terminálmi (v cene), Wi-Fi v celom hoteli (v cene), reštauráciu a bar s terasou, bazén (v zime vyhrievaný) a snack bar pri bazéne. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma, plážové uteráky (za kauciu alebo za poplatok). Na streche hotela sa nachádza slnečná terasa s nudistickou časťou, vírivkou, sprchovacím kútom a WC.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, badminton, posilňovňa, minigolf, miltifunkčný priestor, squash, volejbal, wellness centrum (sauny, bazén, relaxačná miestnosť, vírivka).

Šport a zábava za poplatok

biliard, stolný futbal, masáže, kozmetické a medicínske procedúry vo wellness centre, vodné športy na pláži, golf.

Stravovanie v cene

All inclusive
Raňajky a večere formou bufetu, obed formou menu alebo bufetu, káva a koláče (16.00 – 17.00), drobné občerstvenie v bare pri bazéne (11.00 – 16.00), zmrzlina (11.00 – 18.00), miestne a medzinárodné nealkoholické a alkoholické nápoje (10.30 – 24.00). Možnosť čerpania all inclusive služieb je na miestach a v časoch určených hotelom.