Katalóg hotelov – Gran Canaria – Clubhotel RIU Papayas

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 4,0   Naše hodnotenie: 5,8 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Nedávno zrenovovaný (jar/leto 2016) ClubHotel Papayas bol prestavaný na all-inclusive hotel. So svojím konceptom All Inclusive 24 hodín denne je zárukou kvalitného relaxu a zábavy. All-inclusive 24 hodín denne ponúka veľa kulinárskych možností. Bufetová reštaurácia, ázijská reštaurácia Zhu a reštaurácia Olé, kde si môžete vychutnať špeciality tradičnej španielskej kuchyne, vás nenechajú hladnými ani na chvíľu. Po celý deň si môžete užívať toľko občerstvenia a nápojov, koľko si prajete. Vo večerných hodinách ClubHotel Papayas ponúka nočnú zábavu s rôznymi show a živou hudbou. Všetky izby v hoteli ClubHotel Papayas boli zrekonštruované na 4-hviezdičkový štandard a ponúkajú vám maximálny komfort s modernými dizajnom. Na pláž je zabezpečená kyvadlová doprava, do centra Playa del Inglés sa dostanete pešo za 10 minút.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 1 500 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 400 m (Yumbo)

Ubytovanie

Izba
Dvojlôžkové izby (cca. 22 – 33 m2), klimatizácia centrálne riadená, sušič vlasov, trezor bez poplatku, stropný ventilátor, telefón, chladnička, TV so satelitnými programami, kúpeľňa / WC, balkón s posedením

Vybavenie hotela

Hotel má 468 izieb na 7 poschodiach, lobby s recepciou, výťahy, internetové terminály (za poplatok) a bezdrôtové pripojenie k internetu vo verejných priestoroch (v cene), 3 reštaurácie. Vonku je k dispozícii bazén 517 m2 (v zime vyhrievaný), detský bazén, vodné šmýkľavky, slnečná terasa a pool / snack barbar pri bazéne. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, plážový volejbal, posilňovňa, fitness aktivity v RIUfit

Šport a zábava za poplatok

vodné športy na pláži, golf

Stravovanie

All inclusive 24 hod
raňajky, obedy a večere formou bufetu, neskoré raňajky, drobné občerstvenie 24/24, vybraných nealkoholické a národné alkoholické nápoje 24/24, reštaurácia “Zhu” (ázijská kuchyňa, à la carte, nutná rezervácia ), reštaurácia “Olé“ (španielska kuchyňa, à la carte, nutná rezervácia ), 3 bary, salónik “Dunas Lounge Bar“, bar pri bazéne. Možnosť čerpania all inclusive služieb je na miestach a v časoch určených hotelom.