Katalóg hotelov – Gran Canaria – H10 Playa Meloneras Palace

Oficiálna kategória: *****    Tripadvisor: 4,5   Naše hodnotenie: 5,1 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Moderný luxusný hotelový komplex H10 Playa Meloneras Palace sa nachádza v tichšej časti letoviska Meloneras, v bezprostrednej blízkosti pláže, golfového ihriska a s priamym prístupom k plážovej promenáde. V okolí hotela sa nachádzajú obchodíky. Od letiska je hotel vzdialený 35 km. Pozoruhodný dizajn hotela je inšpirovaný Antoniom Gaudím. Exkluzívny hotelový komplex H10 Playa Meloneras Palace s nádherným výhľadom na oceán, v ktorom na každom kroku cítiť zmysel pre eleganciu a detail, je ideálnou voľbou pre náročných zákazníkov.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 50 m
vzdialenosť od letiska – 35 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 1500 m

Ubytovanie

Izba
Štýlovo zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené klimatizáciou, kúpeľňou/WC, SAT-TV, sušičom na vlasy, minibarom, trezorom, balkónom alebo terasou.

Izba s výhľadom na more
Rovnaké vybavenie ako dvojlôžková izba, balkón s výhľadom na more.

Izba Privilege
Základné vybavenie je rovnaké ako v dvojposteľovej izbe, klienti majú zľavu na SPA centrum Despacio, voľný vstup na terasu s lehátkami na bali, výhľad na more a bar, raňajky à la carte a voľný vstup do salónika Privilege.

Suita
Základné vybavenie je rovnaké ako dvojlôžková izba, ale je priestrannejšia a má dvojposteľovú spálňu oddelenú od obývacej izby.

Vybavenie hotela

Hotelovým hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, Wi-Fi pripojenie, hlavná reštaurácia, a la carte reštaurácia, reštaurácia a bar pri bazéne, lobby bar, piano bar, night club, obchodíky, práčovňa, kaderníctvo, 2 vonkajšie bazény, detský bazén, detské ihrisko, športové centrum, mini klub, animačný program, pre all inclusive klientov zadarmo: tenis, stolný tenis a posilňovňa, za poplatok – wellness centrum Despacio (sauna, masáže, jacuzzi, salón krásy, fitnes).

Pláž

Menšiu piesočnatú pláž oddeľuje od hotela len pobrežná promenáda, vedúca k známemu majáku. Slnečníky a lehátka sú k dispozícii za poplatok. K obľúbeným dunám Maspalomas, vzdialeným približne 2 km sa dá dostať hotelovým autobusom alebo taxíkom alebo prechádzkou za cca 25 minút.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, posilňovňa

Šport a zábava za poplatok

tenis, masáže, wellness centrum, vodné športy na pláži, golf.

Stravovanie

Polpenzia
raňajky a večere formou bufetu, nápoje nie sú súčasťou jedla. Na večeru sa vyžaduje neformálne oblečenie.

All inclusive
Raňajky, obedy a večere, ktoré sú podávané formou bufetu. V priebehu dňa sa pripravuje ľahké občerstvenie. Na miestach v časoch určených hotelom nealkoholické a miestne alkoholické nápoje. Na večeru sa vyžaduje neformálne oblečenie.