Katalóg hotelov – Gran Canaria – Labranda Playa Bonita

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 4,5   Naše hodnotenie: 5,2 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Obľúbený, kompletne zrekonštruovaný prázdninový komplex je situovaný v upravenej záhrade s bazénom, len pár metrov od známej pláže Playa del Inglés a pozostáva z 250 moderne a komfortne vybavených izieb. Príjemnou prechádzkou (cca 10 minút) sa dostanete do živého centra letoviska Playa del Inglés s barmi, diskotékami a obchodmi. Hotel disponuje izbami aj pre handicapovaných klientov. Hotel odporúčame pre všetky vekové kategórie. Desiatky obchodov a zábavných podnikov sa nachádzajú v tesnej blízkosti. Večerný program Vám môžu zabezpečiť početné kluby, bary a reštaurácie, ktoré sú v dosahu pešo.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 300 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 400 m (Tropical)

Ubytovanie

Izba
Ubytovanie v komfortných klimatizovaných izbách Deluxe. Vybavené sú kúpeľňou, sušičom na vlasy, SAT TV, telefónom, trezorom (za poplatok). Izby majú balkón alebo terasu.

Vybavenie hotela

Hotel Labranda Playa Bonita má recepciu, výťah a lekára. Wi-Fi je vo verejných priestoroch zdarma. Playa Bonita je celodenná reštaurácia situovaná v blízkosti bazéna. Ponúka medzinárodnú kuchyňu a jedlá z kanárskej, orientálnej alebo mexickej kuchyne. V reštaurácii nie sú povolené šortky a plážové oblečenie. K dispozícii sú aj dva bary – Labranda Pool Bar pri bazéne a Labranda Chill Out Bar., opaľovacia terasa (lehátka a slnečníky v závislosti na dostupnosti zadarmo), detské ihrisko. V hotelovom wellness nájdete saunu a k dispozícii sú aj masáže.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, stolný tenis.

Šport a zábava za poplatok

biliard, tenis, masáže, vodné športy na pláži, golf.

Stravovanie

Polpenzia
Raňajky a večere formou bufetu. Nápoje nie sú súčasťou polpenzie.

All inclusive
Raňajky, obedy a večere formou bufetu, kuchárske show, počas jedál nelako, pivo a víno, drobné občerstvenie, nealkoholické a národné alkoholické nápoje v bare pri bazéne (10.00 – 24.00). Možnosť čerpania all inclusive služieb je na miestach a v časoch určených hotelom.