Katalóg hotelov – Gran Canaria – Luis Caserio

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 4,0   Naše hodnotenie: 5,1 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Toto ubytovanie sa nachádza 3 minúty chôdze od pláže. Hotel vhodný aj pre rodiny sa nachádza len pár krokov od pláže v rušnom a obľúbenom letovisku Playa del Ingles. Hotel je plne vybavený moderným zariadením, má dobré možnosti využitia verejnej dopravy a v blízkosti sa nachádza množstvo zariadení vrátane reštaurácií a širokej škály obchodov. Táto oblasť sa môže pochváliť aj pestrým nočným životom s bohatým výberom podnikov a živých zábavných programov. Na rozľahlej pláži si môžete vybrať zo širokej ponuky vodných športov a v blízkosti sa nachádzajú známe duny Maspalomas a golfové ihrisko. Hotel prešiel v roku 2016 komplexnou rekonštrukciou.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 300 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 400 m (Yumbo)

Ubytovanie

Izba
komfortné klimatizované izby, kúpeľňa, sušič vlasov, SAT TV, telefón, minibar (za poplatok), terasa alebo balkón, trezor (za poplatok)

Vybavenie hotela

recepcia, zmenáreň, výťah, reštaurácia, strešná terasa s výhľadom na more, slnečná terasa, bar pri bazéne, 3 bazény, vírivka, ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma, kaderník, lekár wellness, sauna, kozmetický salón, fitnes, WIFI vo verejných priestoroch zdarma. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

vírivka, sauna, šípky, stolný tenis, fitnes, denné a večerné animačné programy organizované hotelom

Šport a zábava za poplatok

biliard, masáže

Stravovanie

Polpenzia

  • raňajky a večere formou bufetu
  • nápoje nie sú súčasťou polpenzie

All inclusive

  • raňajky, obedy, večere formou bufetu
  • snack
  • miestne alkoholické a nealkoholické 11:00 do 23:00
  • all inclusive služby je možné čerpať v časoch a na miestach určených hotelom