Katalóg hotelov – Gran Canaria – Rey Carlos

Oficiálna kategória: ***    Tripadvisor: 3,0   Naše hodnotenie: 4,7 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Centrálne umiestnený hotel v bezprostrednej blízkosti známeho nákupného a zábavného centra “Citá”, sa nachádza na centrálnej triede v Playa del Inglés – Avenida Tirajana. Od plážovej promenády je vzdialený asi 350 m, na pláž v Playa del Inglés sa pohodlne dostanete pešo za 10 minút. Hotel je vzdialený približne 200 m od vstupu do Národného parku Dunas Maspalomas. Najznámejšie nákupné a zábavné centrum “Yumbo” je asi 15 minút od hotela. Blízkosť autobusovej zastávky umožňuje podnikať vlastné výlety napríklad do Palmitos Parku. Rey Carlos Hotel je hotel v Playa del Inglés obzvlášť obľúbený pármi a skupinami priateľov, ktorí si chcú vychutnať pohodovú dovolenku na ostrove Gran Canaria.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 700m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 100 m (Citá)

Ubytovanie

Izba
Štýlové a priestranné izby (42 m2) s obývacou časťou a miestom na spanie pre 3. osobu, samostatná spálňa so stropným ventilátorom, kúpeľňa / sprcha / WC, sušič vlasov, kuchynský kút s chladničkou, sporákom (na prípravu kávy a čaju), klimatizácia v obývacej izbe (v mesiacoch jún – september , centrálne riadená), zariadený balkón, telefón, trezor (za poplatok) a TV so satelitným príjmom. Upratovanie 5x týždenne, výmena uterákov 3x za týždeň.

Vybavenie hotela

Hotel zariadený v tradičnom štýle kastílskej architektúry má 160 izieb na 5 podlažiach. Hosťom je k dispozícii lobby s recepciou, výťahy, TV miestnosť, reštaurácia, bary a obchod so suvenírmi. V bujnej tropickej záhrade sa nachádza bazén, vírivka a slnečná terasa. Lehátka a slnečníky pri bazéne sú v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

zábavné programy organizované hotelom.

Šport a zábava za poplatok

akupunktúra, sauna, fitness, kozmetický salón s pedikúrou, manikúrou a masážami, biliard, vodné športy na pláži, golf.

Stravovanie v cene

Polpenzia
raňajky a večera formou bufetu. Nápoje nie sú súčasťou polpenzie.