Katalóg hotelov – Gran Canaria – RIU Don Miguel

Príjemný personál a kvalitný servis tvoria vynikajúcu atmosféru hotela RIU Don Miguel, ktorá vám zaručí pokojnú dovolenku v hoteli určenom len pre dospelých. Hotel ponúka rôzne aktivity, ako je stolný tenis, biliard, stolný futbal a tenis. V priebehu týždňa večery spríjemní zábavný program a živá hudba. Počas dňa môžete využiť bazén so sladkou vodou, slnečnú terasu a snack bar. Kuchyňa Gran Canaria je autentická svojou chuťou a vôňou. Bohaté bufetové stoly sú zárukou pestrej stravy počas celého pobytu. V “à la carte” reštaurácii nájdete to najlepšie z miestnej i medzinárodnej  kuchyne. K pláži v Playa del Inglés sa dostanete pohodlne pešo za 20 minút, k pláži v Maspalomas vás niekoľkokrát za deň odvezie hotelový autobus. Pokiaľ máte radi nočný život, tento hotel je určený práve pre vás, keďže sa nachádza len pár krokov od centra nočného života v Playa del Inglés – C/C Yumbo. Hotel len pre klientelu staršiu ako 18 rokov. 

Oficiálna kategória: ***    Tripadvisor: 4,0   Naše hodnotenie: 5,4 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

RIU Don Miguel

RIU Don Miguel

RIU Don Miguel

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 1 500 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 100 m (Yumbo)

Ubytovanie

Dvojlôžková izba štandard
Dvojlôžkové izby (cca. 18 – 22 m2) s 2 samostatnými lôžkami (100 x 200 cm), klimatizácia centrálne riadená, dláždená podlaha, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, WiFi (za poplatok), minibar (na požiadanie, za poplatok), TV so satelitnými programami, kúpeľňa / WC, balkón s posedením.

Vybavenie hotela

Hotel má 250 izieb na 4 poschodiach, lobby s recepciou, výťahy, internetové terminály (za poplatok) a bezdrôtové pripojenie k internetu v celom hoteli (v cene), 2 reštaurácie. Vonku je k dispozícii bazén (v zime vyhrievaný), vírivka, slnečná terasa a pool / snack barbar pri bazéne. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom posilňovňa, vírivka

Šport a zábava za poplatok

tenis, vodné športy na pláži, golf.

Stravovanie

Polpenzia
raňajky a večere formou bufetu, nápoje nie sú súčasťou jedla. Neskoré raňajky (10.00 – 12.00). 1x za pobyt možnosť využiť “à la carte” reštauráciu (nutná rezervácia).

RIU Don Miguel

Dvojlôžková izba štandard

RIU Don Miguel

Dvojlôžková izba conected

RIU Don Miguel

Hlavná reštaurácia

RIU Don Miguel

RIU Don Miguel

RIU Don Miguel

RIU Don Miguel

RIU Don Miguel

RIU Don Miguel