Katalóg hotelov – Gran Canaria – Seaside Palm Beach

Oficiálna kategória: *****    Tripadvisor: 4,5   Naše hodnotenie: 5,8 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Seaside Palm Beach Hotel, prvý dizajnový hotel ™ na Kanárskych ostrovoch, je obklopený nádhernou palmovou oázou na okraji prírodnej rezervácie. V bezprostrednej blízkosti nájdete dlhé piesočné pláže a slávne duny v Maspalomas. Interiér Seaside Palm Beach, ktorý je súčasťou prestížnej celosvetovej organizácie Design Hotels ™, vyžaruje retro kúzlo. Všetky luxusné izby a apartmány sú zaliate svetlom a ponúkajú nádherný výhľad. Dizajn a pohodlie tvoria dokonalú kombináciu. Nechajte sa hýčkať špičkovými kuchármi Seaside Palm Beach vo vynikajúcich reštauráciách s prvotriednymi služby. Vo večerných hodinách si môžete vychutnať západ slnka pri prechádzke v krásnych hotelových záhradách alebo na plážovej promenáde s mnohými obchodmi a zábavnými zariadeniami v okolí majáku Maspalomas. Seaside Palm Beach sa nachádza v bezprostrednej blízkosti troch exkluzívnych golfových ihrísk.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 100 m
vzdialenosť od letiska – 40 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 200 m (Faro)

Ubytovanie

Izba
Dvojposteľová izba s výhľadom na more alebo bazén (2.-5. poschodie) – maximálna obsaditeľnosť 2+1, kúpeľňa / WC (sušič vlasov, župan), individuálna klimatizácia, minibar, telefón, TV / sat., trezor, balkón.

Vybavenie hotela

328 izieb, 7 poschodí, 3 výťahy, reštaurácia, reštaurácia `a la carte Orangerie, bar, video / TV miestnosť, butiky, kadernícky a kozmetický salón, konferenčná sála. Africký bar pri bazéne, veľký bazén s palmovým ostrovčekom, bazén s morskou vodou, terasy na slnenie. Lehátka, matrace, slnečníky a osušky zdarma. Po rušnom dni Vám luxusné kúpele ponúkajú prvotriedne zariadenia, ako sú sauny a Thalasso bazény. Prípadne si môžete nechať hýčkať telo kozmetickými procedúrami s využitím prvotriednych produktov.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava

Môžete si aktívne oddýchnuť vo fitness centre pod palmami, alebo si zahrať tenis na osvetlených tenisových kurtoch, zúčastniť sa niektorej z mnohých vonkajších a vnútorných športových aktivít, ktoré sú k dispozícii v areáli hotela, venovať sa vodným športom, alebo sa zúčastniť celodenného výletu do niektorej z malebných dedín na ostrove.

Stravovanie

Polpenzia
raňajky a večere formou bufetu

Zákazníci s polpenziou môžu využiť za špeciálny príplatok večeru v Seaside Grand Hotel Residencia *****GL na základe predchádzajúcej rezervácie.