Katalóg hotelov – Gran Canaria – Seaside Sandy Beach

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 4,5   Naše hodnotenie: 5,8 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Hotel sa nachádza len pár metrov od kilometre sa tiahnucej pláže Playa del Inglés a jej nádherných dún. Seaside Sandy Beach Hotel ponúka upokojujúcu atmosféru, umocnenú výzdobou hlavného bazéna, bujnou subtropickou vegetáciou a maurským dizajnom hotela. Služby hotela vytvárajú ideálnu atmosféru pre pohodlie všetkých klientov. Zvlášť odporúčame hotel pre páry. Kvalita a rozmanitosť kuchyne Vás prekvapí množstvom kvalitných jedál, rautov a grilovacích párty vytvorených špičkovými kuchármi. V pokojnom prostredí hotela budete mať dostatok času na odpočinok a relaxáciu, a to až do takej miery, že sá Vám hotel nebude chcieť opustiť. Ak však budete chcieť, môžete tiež navštíviť neďaleké nákupné a zábavné centrá Kasbah a Yumbo, ktoré sú len pár minút chôdze od hotela. Vo večernom Lounge bare si môžete vychutnať pestrý program so živou hudbou.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 300 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 200 m (Kasbah)

Ubytovanie

Izba
Dvojposteľová izba s výhľadom do záhrady a na bazén (3.-10. poschodie) – max obsaditeľnosť 2+1. Všetky izby sú moderne zariadené. Kúpeľňa / WC (sušič vlasov), klimatizácia, TV / sat., telefón, trezor za poplatok, minibar za poplatok, set na prípravu kávy a čaju, balkón.

Vybavenie hotela

256 izieb, 11 poschodí, vstupná hala s recepciou, výťahy, reštaurácia, snack bar, bar salón, obchody, kaderníctvo, miestnosť s TV / sat. Slnečné terasy, rozprestierajúce sa okolo bazénu, pri ktorom sa nachádzajú aj masážne lôžka s profesionálnymi masážami, ponúkajú dostatok lehátok a slnečníkov. Pri bazéne nájdete Pool Bar, kde si môžete objednať občerstvenie, dať si kávu alebo ochutnať vyhlásené waffle a pečivo z vlastnej pekárne. Wellness centrum v 10. poschodí Vás zláka svojimi saunami a mnohými relaxačnými a kozmetickými procedúrami. Jacuzzi terasy určené pre súkromné použitie sú umiestnené na 10. a 11. poschodí. V hoteli sa nachádzajú štyri terasy vyhradené pre nudistov. Všetky terasy, jedna z telocviční a wellness centrum sú obrátené smerom k oceánu, čo vám umožní vychutnať si nádherné výhľady na Atlantik.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava

Športoví nadšenci budú potešení z tenisového kurtu s umelou trávou a umelým osvetlením pre hranie v noci. Dve telocvične, požičovňa bicyklov a množstvo hier ako Boccia, shuffleboard, ping-pong alebo obrie šachy sú k dispozícii pre návštevníkov neobmedzene. Voľný čas Vám pomôže vyplniť animačný tím, môžete sa dokonca naučiť potápať, hrať šípy alebo strieľať z pušky, prípadne si zacvičiť vodný aerobik.

Stravovanie v cene

Polpenzia
raňajky a večere formou bufetu