Gran Canaria – RIU Palace Oasis ****

Očarujúci hotel Riu Palace Oasis je považovaný za skutočnú oázu pohodlia, kde si môžete vychutnať mimoriadne exkluzívne služby. Tento luxusný komplex je obklopený parkom s rozlohou 65 000 m2, množstvom paliem a ponúka tú najlepšiu kvalitu a servis. Jeho súčasťou sú bazény so sladkou vodou, slnečná terasa, vírivka, kúpele so saunou, ľadovou fontánou, parný kúpeľ, cyklónová sprcha, posilňovňa a centrum s radom rôznych spôsobov liečby  a masáží. Kuchyňa zahŕňa celý rad ovocia, zeleniny, mäsa a morských plodov. V bufetovej reštaurácii nájdete bohatý výber jedál z medzinárodnej kuchyne.  Vo večerných hodinách sa konajú pravidelné zábavné programy alebo môžete ísť na plážovú promenádu, kde nájdete bary, kaviarne a kluby. Hotel sa nachádza priamo pri pláži Maspalomas s priamym vstupom na pláž cez hotelovú záhradu.

Hotel prešiel v roku 2018 kompletnou rekonštrukciou všetkých priestorov. (03 – 09 / 2018)

Termíny a ceny zájazdov organizovaných CK Gran Canaria Travel

Hotel RIU Palace Oasis

Hotel RIU Palace Oasis

Hotel RIU Palace Oasis

Hotel RIU Palace Oasis

Hotel RIU Palace Oasis

Hotel RIU Palace Oasis

Hotel RIU Palace Oasis

 • oficiálna kategória: ****
 • hodnotenie Tripadvisor: 4,5
 • hodnotenie CK Gran Canaria Travel: 5,9 / 6,0
 • vzdialenosť od pláže: 0 m
 • vzdialenosť od letiska: 35 km
 • nákupné možnosti: v okolí
 • reštaurácie a bary: v okolí
 • obchodné centrum: 0 m (Faro)

Ubytovanie

Dvojlôžková izba štandard

Dvojlôžkové izby (cca. 34 m2), 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm), pohovka, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením.

Dvojlôžková izba s bočným výhľadom na oceán

Dvojlôžkové izby (cca. 34 m2), 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm) alebo queen bed (180 x 200 cm), pohovka, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením.

Dvojlôžková izba s výhľadom na oceán

Dvojlôžkové izby (cca. 34 m2), 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm) alebo queen bed (180 x 200 cm), pohovka, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením a priamym výhľadom na oceán.

Dvojlôžková izba economy s výhľadom na oceán

Dvojlôžkové izby (cca. 25 m2), queen bed (180 x 200 cm), klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením a priamym výhľadom na oceán.

Dvojlôžková izba s výhľadom do záhrady

Dvojlôžkové izby (cca. 34 m2), 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm), pohovka, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením.

Dvojlôžková izba s vlastným vstupom do bazéna (iba pre dospelých)

Dvojlôžkové izby (cca. 31 m2), 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm) alebo queen bed (180 x 200 cm), pohovka, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, terasa s posedením, lehátkami a vstupom do bazéna.

Rodinná izba

Izba s dvomi spálňami a obývacou časťou (cca. 50 m2), v každej izbe sú 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm), pohovka v obývacej časti, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením.

Junior suite

Priestranná dvojlôžková izba (cca. 46 m2), 2 samostatné lôžka (100 x 200 cm), pohovka, klimatizácia, kúpeľňa so sprchou a WC, sušič vlasov, trezor (za poplatok), stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi, TV so satelitným príjmom, žehlička a žehliaca doska, set na prípravu kávy / čaju, balkón alebo terasa s posedením.

Hotel RIU Palace Oasis

Dvojlôžková izba štandard.

Hotel RIU Palace Oasis

Kúpeľňa.

Hotel RIU Palace Oasis

Dvojlôžková izba s vlastným vstupom do bazéna (iba pre dospelých).

Vybavenie hotela

Hotel má 400 izieb rôznych kategórií, výťahy, bezdrôtové pripojenie k internetu vo všetkých priestoroch (v cene), 3 reštaurácie, 2 snack bary, lobby bar, denný bar a nočný bar. Vonku sú k dispozícii 3 bazény, vírivka, detský bazén, detský kútik, niekoľko slnečných terás. Stoličky, lehátka a slnečníky sú v závislosti od dostupnosti zdarma. Hostia majú k dispozícii welness centrum s parným kúpeľom, masážami (za poplatok), kaderníckym salónom (za poplatok) a fitness centrom.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Hotel RIU Palace Oasis

Priamy východ na pláž Maspalomas.

Voľný čas

Animačné denné a večerné programy organizované hotelom, wellness centrum a fitness centrum sú pre klientov k dispozícii bezplatne. Biliard, liečebné procedúry a masáže vo wellness centre, vodné športy na pláži a golf je možné využiť za poplatok.

Hotel RIU Palace Oasis

Jeden z hotelových bazénov.

Hotel RIU Palace Oasis

Fitness centrum.

Hotel RIU Palace Oasis

Relaxačná zóna vo wellness centre.

Stravovanie

Polpenzia

 • raňajky a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii
 • večere v tématických reštauráciách Krystal a España (potrebná rezervácia miesta)
 • nápoje nie sú súčasťou polpenzie
 • na večeru sa vyžaduje neformálne oblečenie pre pánov aj dámy.
Hotel RIU Palace Oasis

Reštaurácia Principal.

Hotel RIU Palace Oasis

Reštaurácia Krystal.

Hotel RIU Palace Oasis

Lobby bar Onix.

Hotel RIU Palace Oasis

Bar salón Lido.