Katalóg hotelov – Tenerife – Cleopatra Palace

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 4,5   Naše hodnotenie: 5,4 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Hotel Cleopatra Palace Tenerife sa nachádza v stredisku Playa de Las Americas priamo pri Camisón. Skladá sa z troch budov:  Cleopatra Palace, Julio Cesar Palace a Marco Antonio Palace. Hotel je súčasťou komplexu Mare Nostrum Resort, hostia hotela môžu využívať služby celého rezortu. Každého návštevníka zaujme krásny bazén, postavený v rímskom štýle so stĺpmi a mramorovými sochami. Obchody, reštaurácie a bary sa  nachádzajú v tesnej blízkosti hotela. V hoteli Cleopatra Palace na Playa de las Américas nájdete všetko, čo potrebujete na to, aby ste si užili nezabudnuteľnú dovolenku na Tenerife.

Poloha hotela

  • vzdialenosť od pláže – 50 m
  • vzdialenosť od letiska – 20 km
  • nákupné možnosti – v okolí
  • reštaurácie a bary – v okolí

Ubytovanie

Izba (DZS)
Všetky izby sú luxusne vybavené, vkusne zariadené. Vybavenie izieb: vlastná kúpeľňa s vaňou / sprchou / bidet / WC, TV so satelitným príjmom, rádio, trezor (za poplatok), telefón s priamou voľbou, room service (24 hodín, za poplatok), klimatizácia,balkón, mini bar (za poplatok), sušič vlasov.

Izba s výhľadom na more (DZS-OV)
rovnaké vybavenie ako DZS, balkón s výhľadom na oceán.

Vybavenie hotela

431 izieb v 3 budovách (4 poschodia), vstupná hala s recepciou, 2 reštaurácie a bar. Vonku bazén, bar pri bazéne, terasa s lehátkami a slnečníkmi, osušky na kauciu. Pre deti je k dispozícii detský bazén, miniklub (4-7 rokov), detský klub (8-12 rokov, v susednom hoteli Mediterranean Palace). Kúpele Mare Nostrum, ktoré majú viac ako 1600 štvorcových metrov priestoru venovaného zdraviu, pohodu a kráse. Tu si môžete vychutnať výber orientálnych terapií a masáží (vstup aj procedúry za poplatok). Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Pláž Playa del Camisón s tmavým pieskom a pozvoľným vstupom do mora sa nachádza piramo pri hoteli. Pláž Playa de las Vistas so svetlým piestkom sa nachádza približne 400 m. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, stolný fotbal

Šport a zábava za poplatok

biliard, tenis, sauna, masáže, vodné športy na pláži, golf

Stravovanie

Polpenzia

  • raňajky a večere formou bufetu
  • nápoje nie sú súčasťou polpenzie