Katalóg hotelov – Tenerife – Fañabé Costa Sur

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 4,0   Naše hodnotenie: 5,0 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Hotel Fañabé Costa Sur sa nachádza len  pár krokov od barov, luxusného nákupného centra, pláže s množstvom vodných športov. Hotel je dobre dostupný od letiska, k pláži sa dostanete pohodlnou prechádzkou kľudnou uličkou za 5 minút. K dispozícii je špeciálna zóna pre deti so samostatným detským bazénom. Pre dospelých je určený veľký centrálny bazén, cez ktorý prechádza drevený most. Centrálny bazén je v zime vyhrievaný. Na streche hotela sa nachádzajú rozľahlé upravené terasy, ktorých súčasťou sú dva bazény. Časť terasy je oddelená a určená pre nudistov. Z terasy na streche si môžete vychutnať nádherný výhľad na pláže Playa de Las Americas, šumiace more a ostrov La Gomera.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 400 m
vzdialenosť od letiska – 22 km
nákupné možnosti – 100 m
reštaurácie a bary – 0 m

Ubytovanie

Dvojlôžková izba
(Cca 40 m2) Priestranná klimatizovaná izba má dve samostatné postele (110 x 200 cm) alebo jednu dvojposteľ (180 x 200 cm). Do vybavenia patrí televízia so satelitnými programami, telefón, trezor (za poplatok), minibar (na vyžiadanie za poplatok), vybavená kúpeľňa s WC a sušičom vlasov, balkón.

Rodinná izba
(Cca 40 m2) Základné vybavenie je rovnaké ako u štandardnej izby, má však iné zariadenie nábytkom, namiesto stolíka a dvoch kresielok je gauč a rozkladacia pohovka alebo kreslo.

Junior Suite
(Cca 60 m2) Základné vybavenie je rovnaké ako v štandardnej izbe, dvojlôžková spálňa je opticky oddelená od obývacej časti, v kúpeľni sa nachádza hydromasážna vaňa a má priestrannejšiu terasu.

Vybavenie hotela

Štvorposchodový hotel ponúka 413 izieb. Hostia majú k dispozícii recepciu, výťahy, bezplatné Wi-Fi pripojenie v celom hoteli, reštauráciu, 4 bary, televíznu miestnosť, detský klub (deti 4 – 12 rokov), niekoľko obchodíkov, kaderníctvo, malý obchod so suvenírmi a tlačou. V hotelovej záhrade je bazén pre dospelých (v zimných mesiacoch vyhrievaný), detský bazén so šmýkačkou, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, bar pri bazéne, detské ihrisko, na strešnej terase sa nachádzajú 2 bazény a oddelený priestor pre nudistov. Hostia môžu využiť aj ponuku služieb relaxačného SPA centra (sauna, turecké kúpele, jacuzzi, ľadový bazén, masáže, pedikúra, manikúra, atď.). Každý deň pripravuje skúsený tím animátorov celodenný program pre deti i dospelých.. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Pláž Fañabé s tmavým pieskom je asi 400 m od hotela. Pláž so svetlejším pieskom Playa del Duque sa nachádza 800 m od hotela.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, stolný tenis, futbal, basketbal, mnigolf, aerobik, fitness

Šport a zábava za poplatok

wellness, masáže, sauna, biliard, vodné športy na pláži, golf

Stravovanie

Polpenzia
raňajky a obedy formou bufetu, nápoje nie sú súčasťou jedla.

All inclusive
program all inclusive zahŕňa kontinentálne raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu v hotelovej reštaurácii. Neobmedzené množstvo miestnych nápojov (alkoholických a nealkoholických) a drobné občerstvenie sú k dispozícii počas celého dňa.