Katalóg hotelov – Tenerife – Labranda Isla Bonita

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 3,5   Naše hodnotenie: 4,7 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Hotel Labranda Isla Bonita bol nedávno prevzatý pod známu hotelovú sieť Labranda. Nachádza sa v pokojnej časti letoviska Costa Adeje. Nákupné centrum s obchodmi, barmi a reštauráciami je neďaleko hotela. Centrum živého strediska Playa de las Américas je vzdialené cca 3 km a je dostupné linkovým autobusom, zastávka autobusu sa nachádza v blízkosti hotela. Prístav jácht Puerto Colón je vzdialený cca 1,5 km. Jeden z najväčších európskych zábavných parkov Siam Park je ľahko dostupný miestnou dopravou (cca. 2 km).

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 300 m
vzdialenosť od letiska – 20 km
nákupné možnosti – 100 m
reštaurácie a bary – 100 m

Ubytovanie

Dvojlôžková izba
(Cca 43 m2) Klimatizovaná izba má vo svojom vybavení televíziu so satelitnými programami, telefón, trezor (na prenájom), chladničku (na vyžiadanie za poplatok), kúpeľňu s WC a sušičom vlasov, balkón. Za príplatok je možné objednať izbu s výhľadom na bazén.

Superior izba
(Cca 43 m2) Základné vybavenie je rovnaké ako pri dvojlôžkovej izbe, nachádzajú sa však na vyšších poschodiach hotela. Za príplatok je možné objednať izbu s výhľadom na more.

Vybavenie hotela

V dvoch päťposchodových budovách hotel ponúka celkom 437 izieb. Hosťom je k dispozícii recepcia, 8 výťahov, internetový kútik a možnosť Wi-Fi pripojenia k internetu v spoločných priestoroch (oboje za poplatok), 2 reštaurácie, bary, detský klub (deti 4 – 12 rokov), masáže, kaderníctvo, prenájom áut a platené parkovisko. V hotelovej záhrade sú 2 bazény pre dospelých (jeden v zimných mesiacoch vyhrievaný), 2 bazény pre deti, slnečná terasa s lehátkami a slnečníkmi, na streche hotela slnečná terasa pre nudistov. Hotel organizuje animačný program pre deti i dospelých.

Pláž

Pláž Fañabé s tmavým pieskom je od hotela vzdialená cca 300 m od hotela a pláž so svetlejším pieskom Playa del Duque asi 800 m. Lehátka a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, stolný tenis, posilňovňa, fotbalové a basketbalové ihrisko

Šport a zábava za poplatok

biliard, vodné športy na pláži

Stravovanie

All inclusive
program all inclusive zahŕňa plnú penziu (raňajky, obedy, večere) formou bufetu, ľahké občerstvenie v bare pri bazéne a miestne alkoholické i nealkoholické nápoje (od 10.00 do 23.00 hod).