Katalóg hotelov – Tenerife – Las Piramides

Oficiálna kategória: ***    Tripadvisor: 3,0   Naše hodnotenie: 4,5 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Apartamentos Pirámides sa nachádzajú v Playa de las Américas v Tenerife, približne 400 metrov od pláže Veronica a Troya. Komplex ponúka vonkajší bazén, reštauráciu a dobre vybavené štúdiá a apartmány s balkónmi. Každá z priestranných izieb má posedenie s TV. Všetky apartmány a štúdiá majú kuchyňu s mikrovlnnou rúrou, chladničkou a príslušenstvom na prípravu čaju a kávy. Hostia môžu relaxovať na terase hotela Pirámides alebo si vychutnať drink v bare komplexu. Apartmány sú v pešej vzdialenosti od mnohých barov a reštaurácií. Súčasťou komplexu je supermarket. Hotel je vzdialený do 500 metrov od nákupných centier. V pešej dostupnosti od hotela sa nachádza známy Siam Park ako aj Aqualand. Na horu Teide sa autom dostanete za 20 minút.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 400 m
vzdialenosť od letiska – 19 km
nákupné možnosti – 100 m
reštaurácie a bary – 100 m

Ubytovanie

Štúdio
Dvojlôžkové štúdiá s možnosťou prístelky sú vybavené kúpeľňou, WC, TV za poplatok, telefón, chladnička za poplatok, trezor za poplatok, s balkónom alebo terasou.

Apartmán
Rovnaké vybavenie ako štúdio ale s oddelenou spáľňou.

Vybavenie hotela

Hotel sa skladá zo štyroch štvorposchodových budov, 2 výťahy, recepcia s nepretržitou prevádzkou, reštaurácia, bar pri bazéne, internetový kútik za poplatok, trezor za poplatok na recepcii, kaderník za poplatok, supermarket, 3 bazény z toho 1 vyhrievaný v zime, detský bazén. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Verejná, mierne sa zvažujúca piesočnatá pláž Las Veronicas sa nachádza asi 400 m od hotela. Plážová služba za poplatok. Ďalšia verejná pláž sa nachádza asi 1,5 km od hotela – Los Cristianos.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom

Šport a zábava za poplatok

biliard

Stravovanie

Raňajky
raňajky formou bufetu

Polpenzia
raňajky a večere formou bufetu, nápoje nie sú súčasťou jedla

All inclusive
raňajky, obedy a večere formou bufetu, ľahké občerstvenie, nealkoholické a alkoholické nápoje z miestnej produkcie počas dňa (do 23.30 hod.)