Katalóg hotelov – Tenerife – Mediterranean Palace

Oficiálna kategória: *****    Tripadvisor: 4,0   Naše hodnotenie: 5,5 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Mediterranean Palace Hotel sa nachádza v centre Playa de las Américas blízko naznámejších atrakcií ako sú Chayofa, Siam Park alebo Aqualand. Hotel prešiel v roku 2000 kompletnou rekonštrukciou. Centrum mesta je vzdialené 20 minút chôdze od hotela. Hotel sa nachádza 5 minút od Tenerife Surfing Camp, Piramide de Arona a nákupného centre The Patch s množstvom zábavných podnikov. Útulné izby sú vybavené satelitnou TV, individuálne nastaviteľnou klimatizáciou, v modernom štýle. Väčšina izieb ponúka nádherný výhľad na sopku Teide. V záhradnej reštaurácii sa podávajú ľahké ázijské jedlá. Veľký lobby bar ponúka biliard, šípky a živú hudbu.  Pre aktívnych hostí je k dispozícii posilňovňa ako aj animačné programy s aqua fitnes a gymnastickou. Po celom dni máte možnosť relaxu v dobre vybavenom spa a wellness centre alebo pri minigolfe.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 50 m
vzdialenosť od letiska – 20 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí

Ubytovanie

Izba
Všetky izby sú luxusne vybavené, vkusne zariadené v stredomorskom štýle. Vybavenie izieb: vlastná kúpeľňa s vaňou / sprchou / bidet / WC, TV so satelitným príjmom, rádio, trezor (za poplatok), telefón s priamou voľbou, room service (24 hodín, za poplatok), klimatizácia,balkón, mini bar, sušič vlasov.

Vybavenie hotela

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, 7 á la carte reštaurácií, 2 bary, 2 bary pri bazéne, Wi-Fi na recepcii (zadarmo), 2 vonkajšie sladkovodné bazény, 3 detské bazény, vonkajší whirlpool, slnečná terasa s lehátkami, slnečníky a uteráky, minigolf, 2 squashové kurty, 3 tenisové kurty – s umelým osvetlením – a multifunkčným kurt, telocvičňa a sauna. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Pláž Playa del Camisón s tmavým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, fitness, tenis, whirpool, sauna

Šport a zábava za poplatok

biliard, masáže, vodné športy na pláži, golf, výlety vlastným katamaranom

Stravovanie

Polpenzia
raňajky sú podávané v piatich reštauráciách. V prípade polpenzie je možné si vybrať z dvanástich reštaurácií, ktoré ponúkajú veľký výber medzinárodných, ale aj typicky španielskych špecialít. V jednej z reštaurácií je možné povečerať formou švédskych stolov.