Katalóg hotelov – Tenerife – RIU Buena Vista

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 4,0   Naše hodnotenie: 5,5 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Hotel je situovaný na juhozápadnom pobreží ostrova v letovisku Playa Paraiso. Vzdialenosť od letiska je asi 30 km. Hotel leží priamo na pobreží, na pláž Playa de las Américas hostí vozí hotelový autobus zadarmo. Moderný komplex Clubhotel RIU Buena Vista bol postavený v roku 2004, má 9 poschodí a celkom 500 izieb (aj pre zdravotne postihnutých klientov), ktoré sú rozdelené do hlavnej budovy a viliek.  Hostia môžu odpočívať pri bazéne stanovenej v sviežej zelenej záhrade s nádherným výhľadom na oceán alebo sa prejsť dolu na piesočnatej pláži, ktorá je len pár krokov. Pre tých, ktorí majú radi aktívnu dovolenku je k dispozícii posilňovňa, tenis, stolný tenis, aqua aerobik, volejbal, veslovanie a dokonca aj lukostreľba.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 100 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – 500 m
reštaurácie a bary – 200 m

Ubytovanie

Suita s výhľadom na more
samostatná spálňa, oddelená obývacia izba, kúpeľňa s vaňou a sprchovacím kútom a balkón, klimatizácia, telefón s priamou voľbou, televízia so satelitnými programami, malá chladnička, trezor

Vybavenie hotela

Hotel ponúka priestrannú halu s recepciou, výťahy, zmenáreň, reštauráciu s terasou, 3 bary, malý obchod, možnosť internetového pripojenia (za poplatok), kongresovú sálu, požičovňu áut a parkovisko. V tropickej záhrade sú dva bazény (jeden v zimných mesiacoch vyhrievaný) s priľahlými jacuzzi, detský morský bazén (v zimných mesiacoch vyhrievaný), lehátka, slnečníky a detské ihrisko. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Menšia pláž priamo pri hoteli. Na pláž Play de Las Américas hotel zabezpečuje bezplatnú dopravu autobusmi. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, fitness, tenis, stolný tenis, aerobic, viacúčelové športové ihrisko

Šport a zábava za poplatok

biliard, vodné športy na pláži, golf

Stravovanie

All inclusive
program all inclusive zahŕňa kontinentálne raňajky, obedy a večere podávané formou bufetu v hotelovej reštaurácii. Neobmedzené množstvo miestnych nápojov (alkoholických a nealkoholických) je k dispozícii v obidvoch baroch a reštauráciách hotela až do polnoci.