Katalóg hotelov – Tenerife – Troya

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 3,5   Naše hodnotenie: 4,8 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Obľúbený hotel v destinácii Playa de las Americas. Hotel sa nachádza priamo pri pláži Troya s tmavým pieskom oddelený promenádou. Playa de las Americas a Playa Bobo sú vzdialené 10 minút od hotela. Celý hotel je zariadený v jednoduchom, modernom a atraktívnom štýle. Jeho klimatizované izby sú priestranné. Hotel ponúka večerný program a množstvo aktivít počas dňa. K dispozícii je aj detský klub. Wellness zóna hotela Troy je veľmi dobre vybavená vnútorným bazénom a saunou. V hotelovom SPA ponúkajú množstvo hydroterapeutických a masážnych procedúr (za poplatok). K dispozícii je tiež vírivka a posilňovňa.  Do najlepšieho zábavného parku v celej Európe – Siam Park je to „na skok“. Taktiež aj do živého centra Playa de las Americas sa dostanete peši krátkou prechádzkou.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 50 m
vzdialenosť od letiska – 19 km
nákupné možnosti – 100 m
reštaurácie a bary – 100 m

Ubytovanie

Dvojlôžková izba
Klimatizovaná izba je vybavená televízorom so satelitnými programami, telefónom, bezplatným Wi-Fi pripojením, chladničkou (na vyžiadanie za poplatok), trezorom (na prenájom), kúpeľňou s toaletou, vaňou a sušičom vlasov. Balkón alebo terasa s výhľadom na záhradu, čiastočný bočný výhľad na more. Poloha – v nižších poschodiach hotela. Maximálna obsadenosť – 3 osoby (vrátane detí do 2 rokov).

Rodinná izba
Základné vybavenie má rovnaké ako dvojlôžková izba, je priestrannejšia, dvojlôžková izba je oddelená od obývacej izby a má aj druhý televízor. Poloha – v zadnej časti hotela Maximálna obsadenosť – 3 dospelí a 1 dieťa alebo 2 dospelí a 2 deti (vrátane detí do 2 rokov).

Junior Suite
Základné vybavenie má rovnaké ako dvojlôžková izba, je väčšia a spálňa je oddelená od obývacej izby dverami. Okrem toho má druhú televíziu, minibar (za poplatok), stroj Nespresso, župany v kúpeľni, papuče a prístup do kúpeľov. Poloha v prednej časti hotela, balkón s výhľadom na more. Maximálna obsadenosť – 3 dospelí a 1 dieťa alebo 2 dospelí a 2 deti (vrátane detí do 2 rokov).

Dvojlôžková izba Club Alexandre
Základné vybavenie má rovnaké ako dvojlôžková izba, minibar (za poplatok), kávovar Nespresso, župany a papuče v kúpeľni, uvítacia fľaša minerálnej vody a prístup do kúpeľov. Poloha – od 4. poschodia vyššie, balkón s výhľadom na more. Maximálna obsadenosť – 3 osoby (vrátane detí do 2 rokov).

Vybavenie hotela

Tento rodinný hotel ponúka 354 izieb v jednej sedemposchodovej budove. Hostia majú priestrannú vstupnú halu s recepciou, výťahy, internetový terminál (za poplatok), bezplatné Wi-Fi v celom hoteli, 2 reštaurácie, 2 bary (v letnej sezóne iba jeden), TV a salónik. V hotelovej záhrade sa nachádza bazén (vyhrievaný v zime) so samostatnou detskou časťou, slnečná terasa, detský Magic Park (4 až 12 rokov). Hostia (16+) si môžu vychutnať kúpeľné služby v Natural Spa (cirkulačný bazén, sauna, jacuzzi). Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Hotel sa nachádza asi 50 metrov od pláže Troya s tmavým pieskom, oddelená iba plážovou promenádou. Lehátka a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, posilňovňa

Šport a zábava za poplatok

biliard, stolný tenis, paddle, SPA “Natural” (pre ubytovaných v izbách Club Alexandre zdarma). Rôzne masáže a procedúry.

Stravovanie

Raňajky
raňajky formou bufetu

Polpenzia
raňajky a večere formou bufetu, nápoje nie sú súčasťou jedla

All inclusive
raňajky, večere formou bufetu, obedy formou menu, ľahké občerstvenie, nealkoholické a alkoholické nápoje z miestnej produkcie počas dňa (do 23.30 hod.)