Nemecké a rakúske CK – vyhľadávač

Ak ste nenašli v našej ponuke požadovaný zájazd na Kanárske ostrovy alebo do inej destinácie, vyberte si z ponuky partnerských touroperátorov. Po odoslaní rezervácie vás budeme z našej strany kontaktovať do 24 hodin. Prihlášku na zájazd ako aj pokyny k platbe vám zašleme v e-maili.

Ak ste rezervovali pobyt cez víkend alebo sviatok, bude Vaša objednávka spracovaná najneskôr v nasledujúci pracovný deň. Objednávka bude právoplatná až po obdržaní nášho písomného potvrdenia objednávky – zmluvy. Dovtedy si touroperátor vyhradzuje možnosť zmeny ceny, rozsahu služieb, prípadne zrušenia. Náš servisný tím je Vám k dispozícii obvykle v pracovné dni od 8,00 – do 18,00 hod.

Viac o Kanárskych ostrovoch si môžete prečítať na stránke canaria.guide. Pokiaľ máte záujem mať prehľad o najaktuálnejších akciách na pobyty, pridajte si medzi obľúbené našu fan page na facebooku.

CK Gran Canaria Travel je autorizovaným predajcom rakúskych a nemeckých touroperátorov, v ktorých ponuke nájdete nie len pobyty na Kanárske ostrovy,ale aj do ďalších obľúbených destinácií.

Vyberte si z ponuky partnerských rakúskych a nemeckých cestovných kancelárií za ceny ako u touroperátorov. V ponuke nájdete pobyty nie len na Kanárske ostrovy ale aj do ďalších obľúbených destinácií.

Popis jednotlivých hotelov nájdete priamo pri zájazdoch. Máme však pre vás pripravenú možnosť prezrieť si jednotlivé hotely a stiahnuť si informácie vo formáte pdf v našom katalógu hotelov – katalóg hotelov Gran Canaria, katalóg hotelov Tenerife, katalóg hotelov Fuerteventura.

Vyhľadávač zájazdov – Kanárske ostrovy a ďalšie destinácie