Poznávame svet

Poznávacie zájazdy sú stále obľúbenou formou dovolenky. Vyberať si môžete z autobusových alebo leteckých zájazdov po Európe, alebo sa môžete vybrať spoznávať exotické krajiny. V ponuke máme aj tematické zájazdy, či už pre znalcov umenia, histórie, architektúry, milovníkov dobrého jedla a pitia, alebo vyznavačov zábavy a atrakcí. Obľúbené sú aj plavby výletnými loďami, ktoré vám počas spoznávania rôznych destinácií poskytnú dokonalý komfort a zázemie. Ak chcete iba stráviť zaujímavý alebo poučný víkend, k dispozícii máme ponuku krátkych poznávacích zájazdov v okolí Slovenska.

Poznávacie zájazdy

Pokiaľ ste nenašli zájazd podľa vašich predstáv na našej stránke, neváhajte nás kontaktovať. Stačí len povedať vašu predstavu a určite vám nájdeme poznávací zájazd tak, aby spĺňal vaše požiadavky. Stačí pokiaľ nás budete kontaktovať prostredníctvom formulára alebo e-mailu.

Na našej stránke uvádzame základné ceny zájazdov. Samozrejme pre tých, ktorí sa dokážu rozhodovať rýchlo, sú možné first moment zľavy, ktoré vám radi zašleme.

Ceny vstupov, ktoré sú uvádzané pri jednotlivých zájazdoch, sú orientačné, počas roka sa môžu meniť.

Vybrali sme pre vás

Ceny zájazdov sú uvádzané za osobu vrátane všetkých poplatkov okrem cestovného poistenia a fakultatívnych poplatkov.