RIU hotels & resorts

Gran Canaria Travel je oficiálnym partnerom hotelovej siete RIU Hotels & Resorts. V našej ponuke nájdete 150 hotelov tejto kvalitnej hotelovej siete na celom svete. Ubytovanie v hoteloch RIU je vždy dokonalým zážitkom. Pokiaľ hľadáte naozaj kvalitné ubytovanie počas vašej dovolenky, hotely RIU sú tou pravou voľbou. Pozrite si zoznam hotelov RIU.  Prostredníctvom zoznamu sa dostanete aj k podrobným informáciám o jednotlivých hoteloch. Nakoľko sme priamo prepojení s rezervačným systémom hotelovej siete RIU, naše ceny sú vždy najnižšie na trhu.

V spolupráci s našími partnermi vám ponúkame aj kompletné zájazdy s ubytovaním v hoteloch siete RIU Hotels & Resorts. Ponuku nájdete v našom vyhľadávači zájazdov.

Požiadavku na cenovú ponuku nám môžete odoslať aj prostredníctvom formulára, prípadne nás môžete s požiadavkou na destináciu a termín kontaktovať prostredníctvom e-mailu info@grancanariatravel.eu.

Pokiaľ hľadáte len ubytovanie, pozrite si naše tipy s aktuánymi cenovými akciami. Pokiaľ hľadáte kompletný zájazd, aj pre vás máme tipy do rôznych destinácií.

Aktuality z hotelovej siete RIU Hotels & Resorts

Do rodiny hotelov RIU sa čoskoro zaradia dva nové hotely na Maldivách -Hotel RIU Palace Maldivas ***** a RIU Atoll ****. Predaj zájazdov a ubytovania už bol spustený.

RIU Palace Maldivas

RIU Palace Maldivas

Termíny a ceny zájazdov s odletom z Viedne na mesiace november a december 2019 nájdete vo vyhľadávači.


RIU, riu.com, Riu Class, Riu Plaza a logo RIU sú registrované ochranné známky spoločnosti Riu Hotels S, A,. v Španielsku a ďalších krajinách. Zobrazované obrázky môžu byť chránené autorskými právami a vlastníckymi právami, iné názvy spoločností, produktov a služieb môžu byť registrovanými ochrannými známkami tretích strán.