Tenerife – pobytové zájazdy

Prehľad pobytových zájazdov na ostrove Tenerife organizovaných CK Gran Canaria Travel. Ceny zájazdov pri jednotlivých termínoch zohľadňujú aktuálne last minute a first minute zľavy.

Ceny sú uvádzané pri obsadení ubytovacej jednotky dvomi dospelými osobami. Pokiaľ máte záujem cestovať s deťmi, do požiadaviek nám uveďte zloženie vašej skupiny. Po odoslaní rezervácie vás budeme z našej strany kontaktovať do 24 hodin. Prihlášku na zájazd ako aj pokyny k platbe vám zašleme v e-maili.

Ak ste rezervovali pobyt cez víkend alebo sviatok, bude Vaša objednávka spracovaná najneskôr v nasledujúci pracovný deň. Objednávka bude právoplatná až po obdržaní nášho písomného potvrdenia objednávky – zmluvy. Dovtedy si touroperátor vyhradzuje možnosť zmeny ceny, rozsahu služieb, prípadne zrušenia. Náš servisný tím je Vám k dispozícii obvykle v pracovné dni od 8,00 – do 18,00 hod.

Pokiaľ ste si nevybrali z našich zájazdov. navštívte našu stránku s ponukou partnerských rakúskych a nemeckých touroperátorov. CK Gran Canaria Travel je autorizovaným predajcom touroperátorov Thomas Cook / Neckermann, Gulet / TUI, FTI, Schauinsland Reisen, ITS Billa / Jahn Reisen a Dertour.

Viac o ostrove si môžete prečítať na stránke canaria.guide. Pokiaľ máte záujem mať prehľad o najaktuálnejších akciách na pobyty, pridajte si medzi obľúbené našu fan page na facebooku.

Pobytové zájazdy na ostrove Tenerife