Adults only pobyty

Radi si užívate dovolenku v kľude, bez prítomnosti detí? Práve pre vás sú určené adults only pobyty. Máme najširšiu ponuku pobytov na Gran Canarii a Tenerife v hoteloch určených iba pre dospelých.  Tak ako rastie počet ľudí, ktorí cestujú s deťmi, rastie aj počet tých, ktorí, keď sa vyberú niekam na dovolenku, po prítomnosti detských návštevníkov pri vedľajšom stole alebo ležadle pri hotelovom bazéne netúžia. Na Kanárskych ostrovoch preto už dávnejšie začali vznikať hotely označené Adults Only. Vstup do nich majú len hostia bez detí. Niekde sa vymedzujú voči hosťom do 12 rokov alebo do 16 rokov. Najčastejšou podmienkou však býva vek 18 rokov.

Adults only rezorty

Gran Canaria

Ceny sú uvádzané pri obsadení ubytovacej jednotky dvomi dospelými osobami. Po odoslaní rezervácie vás budete z našej strany kontaktovaní do 24 hodin. Prihlášku na zájazd ako aj pokyny k platbe vám zašleme v e-maili. Organizátorom zájazdov je CK Gran Canaria Travel.

Náš servisný tím sa s Vami spojí, čo najskôr, a zašle Vám avízo k platbe. Ak ste rezervovali pobyt cez víkend alebo sviatok, bude Vaša objednávka spracovaná v nasledujúci pracovný deň. Objednávka bude právoplatná až po obdržaní nášho písomného potvrdenia objednávky – zmluvy. Dovtedy si touroperátor vyhradzuje možnosť zmeny ceny, rozsahu služieb, prípadne zrušenia. Náš servisný tím je Vám k dispozícii v pracovné dni od 10,00 – 14:,00 hod. a od 17:00 – 21:00 hod. (stredoeurópsky čas). V prípade, že pri pobyte nie je uvedená cena, momentálne nemáme k dispozícii žiadne dostupné termíny.