O nás

Naša CK pôsobí na ostrove Gran Canaria. Špecializujeme sa hlavne na pobyty na Kanárskych ostrovoch, a to formou agentúrneho predaja zájazdov najmä nemeckých a rakúskych touroperátorov. Pri zakúpení zájazdu, ktorý je organizovaný niektorým z touroperátorov ako napríklad TUI, Neckermann, FTI, Schauinslandreisen, Dertour a pod. prostredníctvom CK Gran Canaria Travel je vám k dispozícii na Gran Canarii aj slovensky hovoriaci personál našej CK.

Na Gran Canarii vám radi zabezpečíme plnohodnotný program počas vašej dovolenky. Či už sa jedná o výlety po ostrove, pozorovanie delfínov, rybolov na oceáne, jazdy na štvorkolkolkách alebo putovanie na ťavách. Taktiež vám ponúkame možnosť absolvovania výletov na susedný ostrov Tenerife.

V spolupráci s nemeckými a rakúskymi touroperátormi vám ponúkame zájazdy aj do ďalších zaujímavých destinácií. Či už sa jedná o exotické ostrovy v Karibiku, malebné Maldivy, osvedčené klasiky ako Thajsko, Egypt, grécke ostrovy alebo Turecko.

Pokiaľ si radi organizujete dovolenku sami, máme aj pre vás ponuku. Ako agent RIU hotels & resorts máme v našej ponuke viac ako 150 hotelov tejto kvalitnej hotelovej siete po celom svete vždy za tie najnižšie ceny.

V spolupráci s overenými CK zo Slovenska vám ponúkame zájazdy s odletom z Bratislavy do tradičných dovolenkových destinácií. V ponuke však máme aj netradičné destinácie ako je Omán alebo Gambia.

Cestovná kancelária Gran Canaria Travel je členom SACKA.

Postrehy od našich klientov

V máji sme absolvovali c CK Gran Canaria Travel “pánsku jazdu” na Floride spojenú s plavbou po Karibských ostrovoch. Ďakujeme za dobrú organizáciu pobytu. Odporúčame služby CK Gran Canaria Travel nie len ak hľadáte klasickú dovolenku ale aj pri rôznych netradičných požiadavkách. Rastislav a Michal

V mene klientov by som sa chcel poďakovať majiteľovi CK Gran Canaria Travel a súčasne v našom prípade aj sprievodcovi nášho zájazdu na Gran Canariu – Martinovi Smolenovi – za výborne do detailov zorganizovaný pobyt. Všetky služby boli poskytnuté na vysokej úrovni, od vyzdvihnutia v mieste bydliska v Bratislave, transfer na letisko vo Viedni a späť, zabezpečenie palubných vstupeniek, transfery na Gran Canarii, kontrolu izieb pred nasťahovaním sa klientov, zistenie, či služby, ktoré hotel poskytuje, sú na očakávanej úrovni zo strany klientov, realizácia dvoch výborných výletov po ostrove s možnosťou sa zoznámiť s históriou, prírodnými zaujímavosťami ako aj reáliami života na Gran Canarii. Nemyslím si, že nie som nenáročný klient, ale ozaj môžem povedať, že tento pobyt nemal chybu a služby CK Gran Canaria Travel môžem všetkým len doporučiť. Ivan Solovič

Vrátili sme sa zo Soma Bay, no ako sme vôbec mohli niekedy dovolenkovať niekde inde? Bolo tam prenádherne, nádherný hotel s perfektnou starostlivosťou, výborná strava, ubytko, pláž, barmani, čašníci teraz skvelí kamaráti, hlavne pre moje dcéry, naozaj super dovolenka, hotel len odporúčam. Mala som pocit, že zamestnanci strážia ešte aj to, aby nám niečo nepadlo na hlavu, akonáhle videli, že sa obzeráme, už boli pri stole, spýtali sa ako sa máme, či nám niečo nechýba, no nechápali sme.Výlety sme absolvovali do Hurgady na nákupy, na Giftun šnorchlovať a na štvorkolky a džíp k beduínom, iný adrenalín, aj keď my sme štvorkolky nevyskúšali, odviezli sme sa džípom, ale Bohunka si odšoférovala také mini hrkotavé autíčko po púšti. Nemali sme žiadne žalúdočné problémy, zabavili sme sa, bolo nám luxusne krásne, takže vdaka za pomoc pri tejto last minute. Miriam, Hana a Bohunka