Incentívna turistika

Incentívne cesty sú výborným nástrojom pre budovanie dobrých vzťahov navonok i vo vnútri spoločnosti alebo kolektívu. Ich cieľom je odmeniť svojich zamestnancov, dôležitých obchodných partnerov alebo dodávateľov, poprípade prežiť nezabudnuteľné dni so svojimi kamarátmi. Management spoločnosti môže prostredníctvom incentívnych ciest významným spôsobom motivovať svojich vlastných zamestnancov alebo partnerov, ohodnotiť ich výkon alebo zlepšiť tímovú spoluprácu.

Čo všetko môžete od nás očakávať?

Odbornú konzultáciu vašej plánovanej akcie, návrhy variantov a možností z našej strany. Ich cieľom je pre vás nájsť optimálne riešenie presne na mieru a podľa vášho rozpočtu. Komplexná ponuka služieb obsahuje leteckú dopravu, transfery, ubytovanie, prenájmy konferenčných miestností, ponuku fakultatívnych výletov, teambuildingové aktivity, vstupenky na kultúrne či športové podujatia, spoločenské akcie (bankety, rauty,…), plavby, služby sprievodcov, poistenie… Výsledkom sú netradičné zájazdy, zážitkové alebo športové programy podľa vašich predstáv.

Prečo ostrov Gran Canaria?

Gran Canaria vám ponúka srdečné prijatie a zabzpečí úspech vašej akcie z mnohých dôvodov.

Ostrov má miernu subtropickú klímu, v priebehu celého roka veľmi príjemné počasie s priemernou ročnou teplotou 23 ºC, čo umožňuje usporadúvať rozmanité akcie, počas ktorých viete skĺbiť prácu a voľný čas s prírodou.

Gran Canaria ponúka široké možnosti pre organizovanie kongresov, malých aj veľkých firemných akcií, recepcií a rautov v krásnych historických pamiatkach ako aj v moderných a dokonale vybavených hotelových a kongresových zariadeniach.

Gran Canaria je synonymom pre miešanie kultúr. Tento charakter ostrova je dedičstvom jeho dlhej histórie ako prístavu pre cestujúcich do celého sveta. Jej obyvatelia tvoria spoločnosť, ktorá je otvorená všetkým. Nesmierne cenné archeologické, umelecké, architektonické a etnografické dedičstvo dopĺňa široká ponuka kultúrnych programov kedykoľvek počas roka.

Gran Canaria má výborné dopravné spojenie s väčšinou európskych miest. Cesta na ostrov trvá len dve hodiny letecky z Pyrenejského polostrova a štyri až päť hodín z krajín strednej Európy. Medzinárodné letisko je vzdialené iba pol hodiny od hlavného mesta ostrova Las Palmas ako aj turistických rezortov na juhu ostrova.

Gran Canaria ponúka bohatý výber hotelov s kapacitou 150.000 hotelových lôžok, z toho takmer 30.000 v hoteloch so 4 alebo 5 hviezdičkami.

Gran Canaria je ideálnym miestom pre trávenie voľného času. Miestne možnosti sú takmer nekonečné: piesočné duny v Maspalomas, skalnaté útesy na západnom pobreží a borovicové háje na severe centrálnej oblasti ostrova. Počas celého roka si môžete zahrať golf, vyskúšať niektorý z vodných športov, absolvovať treking do hôr alebo len tak relaxovať v niektorom z wellnessových stredísk na ostrove.

Gran Canaria ponúka výnimočnú kuchyňu, ktorá je bohatá a pestrá. Ryby, syry, gofio, mojo, tropické ovocie… – to všetko je súčasťou tradičnej kanárskej kuchyne, ktorú si môžete vychutnať v širokej ponuke miestnych i hotelových reštaurácií.