Gay friendly pobyty

Chystáte sa na niektorú z akcií ako je napríklad Pride Maspalomas? Práve pre vás sme pripravili pobyty nie len v čase konania akcií v rezortoch obľúbených LGBT komunitou. V ponuke máme viacero rezortov, ktoré sú označované ako gay only  alebo gay friendly. Samozrejme aj hotely označované ako Adults only sú medzi LGBT klientelou veľmi populárne.

AxelBeach Maspalomas

AxelBeach Maspalomas

Gay only rezorty Gran Canaria

Gay friendly rezorty Gran Canaria

Adults only rezorty Gran Canaria

Ceny sú uvádzané pri obsadení ubytovacej jednotky dvomi dospelými osobami. Po odoslaní rezervácie vás budete z našej strany kontaktovaní do 24 hodin. Prihlášku na zájazd ako aj pokyny k platbe vám zašleme v e-maili. Organizátorom zájazdov je CK Gran Canaria Travel.

Náš servisný tím sa s Vami spojí, čo najskôr, a zašle Vám avízo k platbe. Ak ste rezervovali pobyt cez víkend alebo sviatok, bude Vaša objednávka spracovaná v nasledujúci pracovný deň. Objednávka bude právoplatná až po obdržaní nášho písomného potvrdenia objednávky – zmluvy. Dovtedy si touroperátor vyhradzuje možnosť zmeny ceny, rozsahu služieb, prípadne zrušenia.  od 10,00 – 14:,00 hod. a od 17:00 – 21:00 hod. (stredoeurópsky čas). V prípade, že pri pobyte nie je uvedená cena, momentálne nemáme k dispozícii žiadne dostupné termíny.