Gran Canaria pre hendikepovaných

Gran Canaria je známa svojím prívetím prostredím pre každého návštevníka. Úplnou samozrejmosťou je, že sa radi postaráme aj o ľudí, ktorí sú voči majoritnej skupine nejakým spôsobom znevýhodnení. Cieľom nás všetkých na Gran Canarii je poskytnúť plnohodnotnú dovolenku každému.

Vrámci služieb Gran Canaria Travel vám poskytneme potrebný servis od začiatku do konca. Závisí len na vás, akú službu potrebujete. K dispozícii máme pomôcky pre osoby so zníženou pohybliosťou. Pokiaľ ste odkázaní na dialýzu, postaráme sa aj o vás.

Gran Canaria pre hendikepovaných

Budeme radi, ak sa na nás obrátite s vašou požiadavkou. Pripravíme vám ponuku, ktorá najlepšie splní vaše predstavy. Na tetjo stránke vám prinášame iba základnú ponuku. V cene zapožičania je dovoz priamo na hotel. Pri rezervácii sa platí iba rezervačný poplatok. Minimálna dĺžka zapožičania je 1 týždeň. Účtuje sa každý začatý deň vypožičania. Pri prevzatí je potrebné uhradiť vratnú zálohu, ktorej výška sa líši v závislosti na zapožičanom zariadení. Zariadenia sú doručené na hotel v dohodnutom čase, pričom rozvoz je ralizovaný denne v čase od 9 do 17 hod.

V prípade, že máte príchod na hotel v čase mimo rozvozu, zabezpečíme prevzatie zariadenia namiesto vás. V takomto prípade je potrebné uhradiť celú sumu za vypožičanie vrátane vratnej zálohy. Poplatok za službu je 20 Eur.

Služba zapožičania zariadení je momentálne dostupná v oblastiach Meloneras, Maspalomas, Playa del Inglés, Campo International, Campo de Golf, Sonnenland a San Augustín.

Chodítko

Pre uľahčenie pohybu je k dispozícii chodítko s kolieskami. Chodítko má integrovaný priestor na odloženie osobných vecí alebo drobného nákupu. Súčasťou chodítka je sedačka, umožňujúca oddych. Chodítko je možné zložiť. Maximálna nosnosť 114 kg.

Cena zapožičania 8,50 Eur/deń.

Invalidný vozík

Základný typ invalidného vozíka má šírku 63 cm, sedák s rozmermi 50×40 cm. Nosnosť vozíka je 120 kg. Vozík je skladací.

Cena zapožičania 10,00 Eur/deň.

Elektrický invalidný vozík

Základný typ invalidného vozíka má šírku 61 cm, sedák s rozmermi 450×40 cm. Nosnosť vozíka je 120 kg. Maximálny dojazd na 1 nabitie 16 km,maximálna rýchlosť 6 km/h. Pri rezervácii je dôležité uviesť stranu, na ktorej má byť umiestnené riadenie.

Cena zapožičania 18,00 Eur/deň.

Elektrický skúter

4-kolesový skúter pre uľahčenie pohybu na dlhšie vzdialenosti. Maximálna rýchlosť skútra je 6 km/h. V prednej časti sa nachádza košík pre umiestnenie drobného nákupu. Maximálna nosnosť 120 kg. K dispozícii je aj prevedenie s nosnoštou 150 kg.

Cena zapožičania 20,00 Eur/deň

Dialýza

Pokiaľ ste odkázaní na dialyzačnú liečbu, neznamená to, že nemôžete navštíviť Gran Canariu. Počas pobytu bude o vás postarané v špičkovom dialyzačnom centre. Samorejme vašu návštevu je potrebné vopred pripraviť. My sa postaráme o to, aby bolo pre vás všetko nachystané. Dohodneme pre vás termíny presne podľa vašich potrieb, zabezpečíme dopravu z hotela do centra a naspäť, doručíme všetky potrebné doklady ktoré je potrebné poskytnúť centru pred vašou návštevou. Prvú návštevu centra počas pobytu absolvujeme spolu s vami. Vašou jedinou starosťou bude prísť na dovolenku.

Cena služby je 100,00 Eur.

Cena za výkon dialýzi vám bude oznámená v ponuke. Lýši sa napríklad aj v závislosti od poisťovne.

Prenájom auta

Pokiaľ máte záujem počas vašej dovolenky využívať na prepravu auto, ponúkame vám prenájom auta adaptovaného pre potreby osôb na vozíku. Najnovšie vozidlá vo flotile majú namiesto mechanickej rampy elektickú zdvíhaciu plošinu. Cenu za prenájom auta vám radi zašleme na požiadanie.