Gran Canaria – Clubhotel RIU Gran Canaria ****

Hostia si chvália v ClubHotel RIU Gran Canaria dobré zázemie pre rodiny s deťmi, možnosti nákupov v blízkosti hotela, ústretový a ochotný personál, širokú ponuku jedál i nápojov, pekný bazén a dobre vybavené izby. Hotel sa nachádza v južnej časti ostrova, v luxusnom letovisku Meloneras.

RIU Gran Canaria ****

RIU Gran Canaria ****

Hotel RIU Palace Oasis

 • oficiálna kategória: ****
 • hodnotenie Tripadvisor: 4,5
 • hodnotenie CK Gran Canaria Travel: 5,8 / 6,0
 • vzdialenosť od pláže: 800 m
 • vzdialenosť od letiska: 40 km
 • nákupné možnosti: v okolí
 • reštaurácie a bary: v okolí
 • obchodné centrum: 300 m (Varadero)

Ubytovanie

Všetky izby majú vo vybavené sušič vlasov, telefón, bezplatné WiFi, centrálnu klimatizáciu, stropný ventilátor, minibar (voda, nealkoholické nápoje), kanvicu na kávu a čaj, satelitnú TV s plochou obrazovkou, elektronický trezor, balkón alebo terasu.

Dvojlôžková izba štandard

Kúpeľňa so sprchou, WC a bidetom, 2 lôžka 110 x 200 cm alebo 1 lôžko 180 x 200 cm.

Trojlôžková izba štandard

Kúpeľňa so sprchou, WC a bidetom, 1 lôžko 180 x 200 cm, rozkladacia pohovka.

Rodinná izba typu A

Kúpeľňa so sprchou, WC a bidetom, 2 lôžka 110 x 200 cm alebo 1 lôžko 180 x 200 cm, integrovaná obývacia izba s rozkladacou pohovkou.

Rodinná izba typu B

Kúpeľňa so sprchou, WC a bidetom, 2 spálne s 2 lôžkami 110 x 200 cm a 1 lôžko 180 x 200 cm.

Suita

Kúpeľňa so sprchovacím kútom, wc a dvojitým umývadlom, samostatná obývacia izba s rozkladacou pohovkou, 2 lôžka 110 x 200 cm alebo 1 lôžko 180 x 200 cm.

Swim-up Suites ADULTS ONLY

Kúpeľňa so sprchovacím kútom, wc a dvojitým umývadlom, župan, zásobník na alkohol, samostatná obývacia izba s pohovkou, 2 lôžka 110 x 200 cm alebo 1 lôžko 180 x 200 cm, žehlička a žehliaca doska, terasa s prístupom k vlastnému malému bazénu, ležadlá, slnečník a uteráky na terase.

RIU Gran Canaria ****

RIU Gran Canaria ****

Vybavenie hotela

Hotel má 639 izieb rôznych kategórií. K dispozícii je hlavná reštaurácia “Las Dunas” s terasou, ázijská reštaurácia “Kaori”, reštaurácia “El Patio” s terasou, reštaurácia pri bazéne / tematická reštaurácia “Atlantico”, lounge bar “Tivoli”, bar “After hours” s ponukou občerstvenia a nápojov od 24.00 do 08.00, bar na terase, 2 bary pri bazénoch “Liquid” a “Purple”, gril “Pepe’s Food”.  Na oddych slúžia 3 bazény, hlavný s rozlohou 347 m², vyhrievaný v zime, bazén 337 m², bazén s výhľadom na oceán s rozlohou 206 m² na prvej línii pri promenáde, vyhrievaný v zime, iba pre dospelých, detský bazén s rozlohou 434 m² so šmýkačkami a baby bazén s rozlohou 17 m². Lehátka, slnečníky a uteráky pri bazéne. Hostia majú ďalej k dispozícii kub pre deti RiuLand, detské ihrisko, klub pre dospievajúcich Riu4U, posilňovňu (od 16 rokov), jacuzzi a parný kúpeľ (od 18 rokov). Za poplatok je k dispozícii wellness centrum s rôznymi procedúrami a masážami. WiFi k dispozícii bezplatne v celom hoteli.

RIU Gran Canaria ****

RIU Gran Canaria ****

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Voľný čas

V cene pobytu sú zahrnuté denné aktivity v RiuFit, posilňovňa (od 16 rokov), viacúčelové ihrisko a 2 volejbalové ihriská, jacuzzi a parný kúpeľ (od 18 rokov). K dispozícii sú denné animačné programy pre deti od 4 do 7 rokov a od 8 do 12 rokov v RiuLand, denná zábava v “Riu4U” pre mladých ľudí od 13 do 17 rokov niekoľkokrát za týždeň. Denne animačné pre dospelých a Riu nočná zábavava so živou hudbou alebo show.

RIU Gran Canaria ****

RIU Gran Canaria ****

Stravovanie

All inclusive 24hod

 • raňajky, obedy a večere formou bufetu v hlavnej reštaurácii
 • večere v tématickej reštaurácii Kaori (potrebná rezervácia miesta)
 • drobné občerstvenie a snacky 24 hod. denne
 • nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie 24 hod. denne
 • na večeru sa vyžaduje neformálne oblečenie pre pánov aj dámy.