Katalóg hotelov – Gran Canaria – RIU Palace Maspalomas

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 4,5   Naše hodnotenie: 5,5 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Hotel Riu Palace Maspalomas bol postavený v koloniálnom štýle a je obklopený veľkou subtropickou záhradou a slávnymi dunami Maspalomas. V tomto elegantnom a príjemnom komplexe si môžete vychutnať dokonalý servis a kvalitu hotelov RIU Hotels & Resorts. Či už hľadáte relaxačnú atmosféru alebo zábavu, v tomto hoteli nájdete všetko, čo potrebujete k príjemnej dovolenke. Kuchyňa Gran Canaria je autentický oceán chutí a vôní a zahŕňa celý rad ovocia, zeleniny a čerstvých morských plodov. V bufetovej reštaurácii a tematických reštauráciách nájdete širokú škálu jedál starostlivo pripravených tými najlepšími kuchármi. Hotel Riu Palace Maspalomas ponúka počas týždňa celý rad animačných programov a večerné posedenia pri živej hudbe.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 800 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 500 m (Citá)

Ubytovanie

Izba (DZS)
Dvojlôžková izba (cca. 25 m2), 2 samostatné lôžka (110x200cm), klimatizácia centrálne riadená, koberce, sušič vlasov, trezor bez poplatku, stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi bez doplatku, TV s plochou obrazovkou a satelitnými kanálmi, kúpeľňa s vaňou, WC, kúpací plášť, balkón s posedením.

Izba s výhľadom na more (DZS-OV)
Rovnaké vybavenie ako izba, balkón s výhľadom na more.

Suita (SU-POV)
Dvojlôžková izba (cca. 45 m2), s oddelenou spálňou s 2 samostatnými lôžkami (110x200cm) a obývacou izbou, klimatizácia centrálne riadená, koberce, sušič vlasov, trezor bez poplatku, stropný ventilátor, telefón, minibar (za poplatok), WiFi bez doplatku, TV s plochou obrazovkou a satelitnými kanálmi, kúpeľňa s vaňou, WC, kúpací plášť, balkón s posedením.

Vybavenie hotela

Štvorposchodová budova obklopená subtropickou záhradou ponúka celkom 368 izieb. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, výťahy, bezplatné Wi-Fi pripojenie k internetu v priestore recepcie, internetový terminál (za poplatok), 2 reštaurácie, 3 bary, konferenčná miestnosť s televíziou a videom, kaderníctvo, niekoľko menších obchodíkov a požičovňa bicyklov. V záhrade sú 2 bazény pre dospelých (611 a 281 m2, v zimných mesiacoch vyhrievané), detský bazén (v zimných mesiacoch vyhrievaný), 2 jacuzzi, slnečná terasa s ležadlami a slnečníkmi, detské ihrisko. K relaxácii je možné využiť ponuku služieb Wellness centra Clinica Palmeras (kozmetické procedúry a masáže za poplatok, bezplatná sauna a parný kúpeľ).

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, posilňovňa, stolný tenis.

Šport a zábava za poplatok

2 osvětlené tenisové kurty s umelým povrchom, biliard, minigolf, squash, vodné športy na pláži, golf.

Stravovanie

Polpenzia

  • raňajky a večere formou bufetu
  • nápoje nie sú súčasťou polpenzie
  • 2x týždenne tematické večere
  • bez poplatku je možné využiť službu à la carte v reštaurácie Krystal (nutná rezervácia).