Katalóg hotelov – Gran Canaria – RIU Palmeras

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 4,5   Naše hodnotenie: 5,6 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Hotel Riu Palmeras **** sa nachádza v pokojnej a centrálnej časti letoviska Playa del Inglés, na ostrove Gran Canaria. Je ideálnym miestom pre pokojnú dovolenku ako pre páry tak aj pre rodiny. Poloha hotel vám umožní nasávať príjemnú atmosféru vyžarovanú ostrovom. Jedná sa o pohodlný 4-hviezdičkový komplex, ktorý ponúka služby a kvalitu, ktorú možno očakávať od Riu Hotels & Resorts. Všetko čo potrebujete pre relaxáciu a zábavu počas dovolenky je v dosahu. Súčasťou hotelového komplexu je bazén so sladkou vodou, slnečná terasa a posilňovňa. Neďaleko hotela sa nachádzajú aj golfové ihriská. V okolí je viacero možností na prenajatie bicyklov alebo možností zahrať si squash, mini golf alebo tenis.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 350 m
vzdialenosť od letiska – 30 km
nákupné možnosti – v okolí
reštaurácie a bary – v okolí
obchodné centrum – 400 m (Yumbo)

Ubytovanie

Izba
Dvojlôžkové izby sú štandardne vybavené klimatizáciou, telefónom, TV so satelitným príjmom, minibarom (na požiadanie za poplatok), kúpeľnou s WC, sušičom, trezorom (za poplatok) a balkónom.

Vybavenie hotela

Vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, á la carte reštaurácia, 2 bary, Wi-Fi na recepcii (zadarmo), internetový kútik (za poplatok), bazén, detský bazén (ležadlá, slnečníky a plážové osušky zadarmo), detský bazén, obchodíky, kaderníctvo, TV miestnosť, herňa, konferenčná miestnosť, detské ihrisko. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma.

Pláž

Niekoľko kilometrov dlhá pláž Playa del Inglés – Maspalomas s jemným svetlým pieskom a pozvoľným vstupom do mora. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, fitness

Šport a zábava za poplatok

biliard, masáže, tenis, vodné športy na pláži, golf

Stravovanie

Polpenzia
raňajky a večere formou bufetu