Katalóg hotelov – Tenerife – Gala

Oficiálna kategória: ****    Tripadvisor: 3,5   Naše hodnotenie: 4,8 / 6,0    Stiahnuť vo formáte PDF

Jeden z bestsellerov v destinácii Playa de las Americas. Toto ubytovanie sa nachádza 3 minúty chôdze od pláže. Hotel Gala je situovaný v meste Playa de las Américas. Celý hotel Gala je zariadený v jednoduchom a atraktívnom štýle. Jeho klimatizované izby sú priestranné. Reštaurácia v hoteli Gala ponúka jedlá podávané formou bufetu. Nájdete tu aj bazén s barom a koktailový bar. Na oddych môžu hostia využiť terasu hotela Gala, ktorá ponúka výhľad na Atlantik a ostrov Gomera. Hotel ponúka večerný program a množstvo aktivít počas dňa. K dispozícii je aj detský klub. Wellness zóna hotela Gala je vybavená veľkým vnútorným bazénom a saunou. V hotelovom SPA ponúkajú množstvo hydroterapeutických a masážnych procedúr (za poplatok). K dispozícii je tiež vírivka a posilňovňa.  Do najlepšieho zábavného parku v celej Európe – Siam Park je to „na skok“, môžte využiť bezplatnú dopravu.

Poloha hotela

vzdialenosť od pláže – 200 m
vzdialenosť od letiska – 19 km
nákupné možnosti – 100 m
reštaurácie a bary – 100 m

Ubytovanie

Dvojlôžková izba
(Cca 30 m2) Moderne zariadená izba má vo vybavení LCD televíziu so satelitnými programami, telefón, chladničku alebo minibar (za poplatok), platené Wi-Fi pripojenie k internetu, trezor (na prenájom), vybavenú kúpeľňu s vaňou, WC a sušičom vlasov, balkón alebo terasu.

Rodinná izba
(Cca 36 m2) Základné vybavenie má rovnaké ako dvojlôžková izba. Umiestnenie na prízemí s priamym vstupom do záhrady.

Dvojlôžková izba Club Alexandre
(Cca 30 m2) Základné vybavenie má rovnaké ako dvojlôžková izba, navyše sú v kúpeľni župany a papuče, k dispozícii je set na prípravu kávy, klienti majú denne zdarma vstup do SPA. Balkón má výhľad na more.

Vybavenie hotela

Hotel ponúka v jednej budove celkom 308 izieb. Hosťom je k dispozícii vstupná hala s recepciou, internetový kútik a Wi-Fi pripojenie k internetu v hotelovej hale (oboje za poplatok), reštaurácia, piano bar, 4 konferenčné sály, detský klub (deti 4 – 12 rokov), stráženie detí (na objednania za príplatok), služby lekára, práčovňa, sauna, masáže a kaderníctvo. V záhrade sú 2 veľké bazény (jeden v zimných mesiacoch vyhrievaný), detský bazén, slnečné terasy s lehátkami a slnečníkmi, bar pri bazéne. Hostia (starší ako 16 rokov) môžu využiť služby Spa centra (1 200 m2), ktoré ponúka individuálne programy podľa priania a potrieb zákazníka (masážny okruh, liečebné a kozmetické procedúry, masáže, zábaly atď.). Animačný tím pripravuje športové i zábavné podujatia počas dňa, večerné programy a vystúpenia so živou hudbou. Stoličky, lehátka a slnečníky v závislosti od dostupnosti zdarma, podložky na lehátka za poplatok.

Pláž

More je od hotelu približne 300 m, najbližšia pláž s tmavým pieskom Playa Troya asi 500 m.

Šport a zábava zadarmo

animačné denné a večerné programy organizované hotelom, stolný tenis, posilňovňa, vodný aerobik, šípky a petanque

Šport a zábava za poplatok

biliard, wellness centrum “Natural” s bazénom, saunou, jacuzzi, tureckým kúpeľom a hydroterapiou (pre ubytovaných v izbách Club Alexandre zdarma). Rôzne masáže a procedúry.

Stravovanie

Raňajky
raňajky formou bufetu

Polpenzia
raňajky a večere formou bufetu, nápoje nie sú súčasťou jedla

Plná penzia
raňajky, obedy a obedy formou bufetu, nápoje nie sú súčasťou jedla