Gran Canaria - exkurzie

V našej ponuke nájdete výber z aktivít, ktoré môžete na Gran Canarii absolvovať. Odporúčame vám rezerváciu ešte pred odchodom na dovolenku, nakoľko niektoré z výletov ako napríklad výlet do Loro Parque na Tenerife,, plavby loďou za delfínmi a pláž GuiGui ale aj iné bývajú často posledné dni pred termínom konania vypredané. Snažili sme sa pre vás pripraviť čo najširšiu ponuku. Ak by ste v našej ponuke nenašli to, čo hladáte, neváhajte nás kontaktovať. V spolupráci s partnermi určite nájdeme pre vás to najlepšie riešenie.
UPOZORNENIE: Dátum vášho výletu alebo exkurzie nájdete priamo vo voucheri. Viacero aktivít je organizovaných iba jeden deň v týždni prípadne len v určené dni týždňa. Zarezervujeme pre vás vždy ten najlepší termín.
DOPLATOK ZA NÁSTUPNÉ MIESTA: V prípade niektorých výletov sú uvedené príplatky za nástupné miesta v oblasti Mogán, Taurito a pod. Príplatky sú obvykle v sume 3 Eur/os. Príplatok sa uhrádza priamo pri nástupe do autobusu. Informáciu o výške príplatku nájdete vo vašom voucheri.

Zobrazené všetky 4 výsledky